Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos mindent lát? Azr...

A háziorvos mindent lát? Azr is hogy én milyen más orvosoknál milyen vizsgálatokon voltam?

Figyelt kérdés
Vagy csak azt látja, amit pl. ő írt fel, de másik orvos által fellírtakat nem. Illetve ezeket csak az orvos látja vagy bárki, aki egészségügyben van hozzáfér. Értem, hogy az én érdekem ha mindent látnak, de mégsem szeretném, hogy a háziorvos mindenről tudjon.

2022. ápr. 1. 18:31
1 2
 1/12 egylány20001113 válasza:
0%
tudtommal nem lassa ha voltal mas orvosnal ezt ertem egy hazi orvosra, viszont ha korhazban voltal es csinaltak vizsgalatokat utana be mesz ugyanabba a korhazba mondjuk plnek belgyogyaszatra akkor az latni fogja h jartal ott es csinaltak ilyen meg ilyen vizsgalatokat.
2022. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Passz.

Ha van eeszt-d, akkor elvileg te minden vizsgálati eredményed látod, nem tudom nekik milyen rendszerük van, de mikor továbbküldtek más vizsgálatokra, mindig az eredményekkel vártak vissza amit felvittek a gépre.

Így a covid után beutaltak vérvételre, és mivel ő utalt be, megkapta az eredményt, én is tőle kértem ki.

2022. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lát, amit az eeszt-be feltöltöttek. Ha megnézni. Ha ért hozzá.
2022. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%
Természetesen látjuk.
2022. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lát mindent. Ahogy te is láthatod az elektronikus rendszerben.
2022. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan Isten szeme is mindent lát.
2022. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Az az orvos lát mindent,akinek van kódja ehhez a rendszerhez.Már a magán vizsgálaton készülteket is be kell írni,törvény irja elő.

Ha egy beteg más orvoshoz kerül,akkor tudni fogja a kór előzményt.Ezért is fontos ez.

Azért minden eüs. dolgozó nem tud ám bele olvasni.

2022. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A beállításoknál letilthatod, hogy bárki láthassa.
2022. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
A háziorvos akkor is látja.
2022. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

Csak akkor, ha a vészfeltörés-t használja.

2022. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!