Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covidból visszamaradt arcüregg...

Covidból visszamaradt arcüreggyulladás? Sose múlik el?

Figyelt kérdés
33 hetes terhesen lettem a férjemmel covidos. Március 18-án. Ő már szépen rendbe jött. Nekem azóta orrdugulásom van. A legelején a felső 2 fogam is elkezdett fájni. Már annyira nem fáj csak néha. A fejem viszont feszegeti a nátha. Voltam ma fül orr gégészeten és egy nagyon fiatal doktornő megvizsgált. Mondta hogy igen arcüreg gyuszi de semmit nem tud felírni mert ugye terhes vagyok. Mondtam hogy akkor szúrjuk fel.. azt mondta hogy azt nem szokták… ez hol él??? Kihez forduljak aki tud segiteni? Vagy igy kell maradjak? Bocsánat csak mérges vagyok a tehetetlenségemben. Félek hogy nagyobb probléma lesz ebből.
2022. ápr. 5. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Tavaly márciusban voltam delta covidos, azóta 2 hetente visszatérő tűszös mandulagyulladásom, és arcüreg gyulladásom van.

Én megyek maszekhoz...

2022. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Magándokihoz menj.
2022. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen az lesz holnap bejelentkezek magán orvoshoz mást nem tudok csinálni. Első és azóta non stop arcüreg gyulladásod van vagy az is kéthetente jön elő? Nekem még sosem volt arcüreg gyulladásom.
2022. ápr. 5. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sós vizes oldattal (clinsin pl) öblögess, mást nem tudsz tenni… ezt a felszúrást meg nem is értem… SOHA fel sem merült egyetlen arcüreggyulladásomnál sem ilyen, pedig 20 éves korom körül havi 3 hétig havonta volt (munkahelyi ártalom… illetve a barom főnökeimé, de ez hosszú sztori), azóta meg minimum évi 2 van és 25 éve nem vagyok már 20 éves
2022. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó de el fog múlni? Borzalmas főleg éjjel ahogy eldugul. Gőzölök is tengeri sós vízzel de ebből nem érzem hogy lenne kiút.
2022. ápr. 5. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni, de tényleg öblítsed ki! 2-3 nap màr jobb lesz


[link]

2022. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetente előjön. De kössz a lepontozást, nem tudom mit csináltam :))

Bár, sztem mandulám kifogják venni. Covid előtt is sokat szenvedtem már a mandulámmal, gyakran

2022. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felpontoztalak most, valószínűleg a magándoki miatt pontoztak le, ahogy engem is :)
2022. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is felpontoztalak.
2022. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le magándoki miatt. Ha úgy van szoktam magánba járni csak ezzel a gondal még sosem mert nem volt.
2022. ápr. 5. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!