Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covidból visszamaradt arcüregg...

Covidból visszamaradt arcüreggyulladás? Sose múlik el?

Figyelt kérdés
33 hetes terhesen lettem a férjemmel covidos. Március 18-án. Ő már szépen rendbe jött. Nekem azóta orrdugulásom van. A legelején a felső 2 fogam is elkezdett fájni. Már annyira nem fáj csak néha. A fejem viszont feszegeti a nátha. Voltam ma fül orr gégészeten és egy nagyon fiatal doktornő megvizsgált. Mondta hogy igen arcüreg gyuszi de semmit nem tud felírni mert ugye terhes vagyok. Mondtam hogy akkor szúrjuk fel.. azt mondta hogy azt nem szokták… ez hol él??? Kihez forduljak aki tud segiteni? Vagy igy kell maradjak? Bocsánat csak mérges vagyok a tehetetlenségemben. Félek hogy nagyobb probléma lesz ebből.
2022. ápr. 5. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is aztmondtuk, hogy te voltál :) De mindenképp menj el, nehogy baj legyen :)
2022. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!