Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha az szakorvos nem válaszol...

Ha az szakorvos nem válaszol az emailemre, attól érdemes hozzá magánrendelésre elmennem?

Figyelt kérdés
Egy bennfentes ismerősöm adta meg a privát email címét az orvosnak, mivel az orvosok privát email címét megtudni nem könnyű feladat és alaposan leírtam a panaszaimat az emailben és leleteket is mellékeltem, de még csak egy válaszra se méltatott.. Így őszintén ezek után nincs nagy kedvem 20-30 ezreket hagyni a magánrendelőjében. Fontos leleteket küldtem neki amikre egy semleges választ minimum elvártam volna. Nem értem ezt a hozzáállást. Értem és hogy sok betege van, de ebből nekem az jön le, hogy totál szharik ő a betegeire.

2022. ápr. 9. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát itt te vagy aki el van tévedve...

Te nem vagy a betege, nem is fizettél neki, pedig ő magán doki, nem gondolod komolyan hogy ingyen és bérmentve a saját szabadidejében neked emailezget...?

2022. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod az a gond, hogy amikor kint éltem Németországban, ott úgy működtek a dolgok, hogy az orvossal lehetett kommunikálni emalilben és telefonon is mielőtt felkérted orvosodnak, sőt ha hiszed ha nem még az időpontot is ő adta nekem telefonon nem pedig valami hostess csinibaba akinek lövése sincsen az egészségügyről. Eléggé lesújtó véleménnyel vagyok a hazai orvosok hozzáállásáról ilyen téren.
2022. ápr. 9. 06:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy a privát email címére írtál. Általában az orvosoknak van "munkahelyi" email címe, ott inkább válaszolnak, mint azon az email címen, ami a családnak, ismerősöknek van fenntartva.
2022. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem a betege vagy, hanem egy random vadidegen, aki elkezdte zaklatni e-mailben. Nem értem, hogy miért elvárás, hogy válaszolgasson.

2. Az se biztos, hogy egyáltalán olvassa az e-mailjeit…

3. Hiába csatolsz leleteket, vizsgálat nélkül mégis mi a szart írjon?


Jó hogy már nem facebook üzenetben szórakoztatod. Bocs, de amit csinálsz, az konkrétan nettó bunkóság.

Neked mi is a munkád? Mit szólnál hozzá, ha egy random vadidegen elkezdene e-mailben szórakoztatni a privát problémáival?

2022. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

2

Menj vissza oda

2022. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

A 4-es válaszolóval értek egyet. A privát email címén, amit sunyiban megszereztél csak zaklatod a dokit. Van neki magánélete is, nem fog 0-24 a betegei rendelkezésére állni.

Másrészt ahol rendszeresen válaszolnak az emailekre, ott van erre alkalmazott, akinek 90%-ban olyan kérdések érkeznek, amire ő is tud rutin választ írni (pl. diagnosztizált betegnél pre- vagy postoperatív eljárások, vagy új beteg esetén a javasolt vizsgálatok leírása). A többi 10%-ról pedig megkérdezi a szakorvost. Ha mindezt csak az orvos csinálja és a telefont is ő veszi fel, akkor ezek szerint túl sok ideje van a random telefonokra - ergó nincs elég kezelendő páciense vagy mert nincs elég tapasztalata (friss diplomás/új rendelő), vagy egyszerűen rossz híre van.

2022. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!