Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MaganPszichiaterem nem válaszo...

Jeverezi kérdése:

MaganPszichiaterem nem válaszol az smseimre. Már másfél hete nem is írok neki. Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta csak akkor írjak ha öngyilkos akarok lenni vagy komoly a baj. Nem tudom de szerintem velem állandóan komoly, súlyos dolgok történnek. Amúgy panikbeteg vagyok és antidepresszáns szorongasoldot is írt fel mellette pszichoterápia rá járok. Szerintetek hogyan ehetnme el hogy többet foglalkozzon velem és írjon ha kérdezek vagy vegye fel a telefont végre!!
2020. márc. 3. 19:33
1 2
 1/13 Bebu01 válasza:
Talán keress másikat...
2020. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem jó ez csak van egy kis jellehibaja ami miatt nem áll mindig a rendelkezésemre amikor is én igényelnem
2020. márc. 3. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szóval, diagnosztizálod a pszichiátered? Talán jelentkezik és időpontot kér nálad kis jellem stabilizálásra.
2020. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

A pszichiáter is ember, nem gép. Nyilván a lelkiismerete nem hagyja, hogy ha krízishelyzet van, akkor felkeresheted, de ő is ember, és neki te a munkája vagy. Ha hazamegy, szeretne kikapcsolódni, saját bajaival foglalkozni. Napi minimum 8 órában más bajával foglalkozik, de ha magán betege vagy, lehet, hogy több órában is. Ő nem egy szolgáltalás, amiért fizetsz, hogy folyton a rendelkezésedre álljon, hanem egy orvos, akinek megvan a munkaideje, és lelkiismeretes is emellé. Valószínűleg átestél a ló túloldalára, azzal, hogy sms-eket írogatsz neki folyamatosan.


Én is orvos vagyok, és elképesztő, amit (nálunk főleg a hozzátartozók) gondolnak. Azt hiszik, hogy nekik alanyi jogon jár az orvos minden perce még a szabadidejében is, mert ez az orvos ,,hivatása". Pedig nekünk is kell a szünet, különben hiába szeretjük, amit csinálunk, kiégünk hamar.

2020. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

A pszichiátered nem a barátod, nem azért van, hogy mindenféle hülyeséggel nyaggasd és nem is a csicskád, hogy kényed-kedved szerint a rendelkezésedre álljon. Világosan megmondta, hogy CSAK akkor keresd, ha öngyilkos akarnál lenni. Ezzel szemben te gyakorlatilag zaklatod.


Hogy mi tévő legyél?

Fogd fel, hogy vannak más betegei is, ahogyan magánélete is, amibe te nem tartozol bele.

2020. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A pszichiátered nem a csicskád.
2020. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit képzelsz magadról kérdező??! Gyerekesen viselkedsz vedd észre hogy nem minden körülötted forog 24 órában!!
2020. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként engem is zaklatott ugyanígy egy nő, hétvégén kora reggel például, hétköznap munka előtt reggel, este fél kilenckor stb...Megszakítottuk az együttműködést! Ez több, mint sok. Utolsó voltam.
2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mègse utolsó, #6-os.
2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg is bánta azóta, hogy megadta a számát!
2020. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!