Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam a korházba és az...

Ma voltam a korházba és az egyik körözött ismerösöm is ott volt(urologiai viyzgálat,hogy hogy nem tudta a korházi urologus hogy körözés alatt áll?

Figyelt kérdés
Nem kellene tudniuk?

2022. ápr. 20. 15:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Te meg hogy-hogy ide írogatsz, ahelyett, hogy a rendőrséget értesítenéd?
2022. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudniuk. Egy kötözésről nem értesítik az egész világot.
2022. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell tudniuk.
2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne tudnia a kórháznak, hogy körözik-e az illetőt vagy sem. És az is lehet,hogy szabadlábon van hagyva. Honnan tudod, hogy jelenleg aktívan körözik-e, vagy olyan szakaszban van az eljárás, hogy szabadlábon van?
2022. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem is életszerű, hogy tudjanak róla, mégis miből-honnan?

Te úgy gondolod hogy naponta végigtelefonálják/értesítik az összes kórházat a listán szereplő nevekkel?

2022. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy mar jo ideje körözik. Kint virit a körözöttek listáján is lassan 8 honapja,mivel bármilyen mezei ember megnézheti a nyilvános körözési listát,egy korházba nem kellene ezt tudniuk ki körözött személy? És mért nekem kellene a rendörségnek szolni? Nem akarok magamnak gondot
2022. ápr. 20. 16:02
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne foglalkozz vele. És a kórházban van pont elég adminisztráció, hogy böngésszék a körözési listákat. Esetleg ha van ott rendőr (elég gyakran azért szétnéz a rendőrség a kórházakban) a rendőr észre veheti. /gondolom nem az ismerösöd van a körözési listán hanem Te és félsz most elmenni a kórházba/.
2022. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Én nem félek,mert ma már voltam, és kedves utolsó jo hogy idegesit hogy nem vették észre hogy körözés alatt áll,nagyon nem vagyok megelégedve az egészség ügyel,ez csak az egyik bajom volt a masik az hogy heteket kellet varnom az urologiara is,az volt a gyanum hogy heresérvem van és ma megis bizonyosodott,és azért irtam ki a kérdést mert ki tudja milyen emberek raboltak el az en idoimet a korhazba ,heteket kellet varnom normalis civil emberkent es ha kiszurnek a korpzotteket meg a hipohandereket akor mi normalisak hamarabb sorra kerulnenk
2022. ápr. 20. 16:10
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted annyira nem terhelt az egészségügy, hogy "van szabadidejük ilyeneket böngészgetni"?
2022. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mire van idejuk,de te nem lennel ideges ha heteket varnal siman csak vizsgalatra? Kitudja hany ilyen miatt huzak arebb az idoket meg hamy hipohender miatt,es nem valami vicces a hereserv raadasul koldok servem is van gyerek korom ota,hereservem meg tavaly alakult ki es sok honapig tartot mire batorsagot szereztem urologiai vizsgalatra felek eljarni vizsgalatokra, csak mivel elege kezdett fajni mar egy ideje igy elhataroztam elmegyek es heteket kellet varnom idopont
2022. ápr. 20. 16:40
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!