Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasnyálmirigy gyulladás lehet...

Hasnyálmirigy gyulladás lehet ? (Sos lent)

Figyelt kérdés

Mostanában sokat stresszelek vizsga időszak stb sok alkoholt is fogyasztottam, lassan már 1 hete nem ittam alkoholt,

A gyomrom környékén néha fáj ha fel állok kiegyenesedek.ilyen tompa fájdalom.

Gyomorsavam is néha sok, olyankor csípi a nyelőcsővem. Mély lélegzetre is a gyomrom környékén fáj.

Étvágyam van, nem undorodom a kajatol.

Jól érzem magam csak néha néha fáj


2022. ápr. 27. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sima vizet igyál, ne coca-colát. Semmi szénsavas nem jó ilyenkor, még a szénsavas víz sem.
2022. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami reflux lehet. De valószínűleg tényleg csak a stressztől van. Esetleg sportolj valamit intenzíven, az hidd el segít.
2022. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvesek vagytok. Amúgy férfi vagyok.

Ha az számít valamit. A legnagyobb probléma hogy állandóan hivnak pialni haverok... És én meg állandóan vissza mondom. Mert nem akarom hogy bajom legyen belőle mert masszivan ittam sokáig..

És igy már haverok sincsenek

2022. ápr. 27. 15:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor azok csak ivócimborák voltak.
2022. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

1 hete nem ittal, tehat 1 het alatt lemondtal par alkalmat, es mar nincsenek is haverjaid?

Az igen 🤣🤣🤣

Ok nem baratok, csak idegenek, akikkel pialsz. Minden emberrel elofordul, de ezt ne keverjuk ossze az igazi baratsaggal.

2022. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt az ideje normális barátokat szerezni, akik nem csak az ivásban voltak melletted. Az egészséged ezerszer többet ér.
2022. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Így van tudom.

Csak rossz érzés hogy , nekik ennyi ha nem megyek inni akkor már szevasz van

2022. ápr. 27. 16:06
 18/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van , sajnos. Vagyis nem sajnos de értitek :)
2022. ápr. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!