Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez lehet hasnyálmirigy gyullad...

Ez lehet hasnyálmirigy gyulladás? (Sos lent)

Figyelt kérdés
Nem esett jól a kocsonya néha bal oldalt borda ív alatt fáj, elmúlt időben sok alkoholt ittam de le álltam, 1 hónapja
2018. dec. 22. 18:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most hogy ettem nem fáj már pár órája
2018. dec. 22. 18:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezeletlen hasnyálmirigy gyulladásba kb 1 hét alatt belehalsz, szóval te maximum hipohonder vagy.
2018. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom hogy, néha néha bal oldalt fáj borda ív alatt, ha hirtelen mozdulok,de más problémám nincsen, úgyanugy van étvágyam
2018. dec. 22. 18:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Szúró égő érzés pár masodpercre
2018. dec. 22. 18:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha az lenne mennyire fájna elmullana?
2018. dec. 22. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az lenne, de a piáról jó, hogy leálltál, a zsíros kaják fogyasztását meg ne vidd túlzásba! Nekem volt és olyan fájdalmaim voltak, hogy összegörnyedtem, kiegyenesedni is alig bírtam (főleg az elején). És nem pár másodpercig fáj, hanem hetekig, és nemcsak bal oldalt, hanem kisugárzik az egész derekadba a fájdalom! Ettől függetlenül fogadd meg, amit írtam, ha lehet, ne nagyon alkoholizálj vagy csak keveset (főleg a sört kerüld) és a zsíros kajákat is csak módjával fogyaszd, ha nem szeretnéd, hogy esetleg mégiscsak kialakuljon egy gyulladás!
2018. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még elrettentésképpen annyit, hogy én 3-4 hétig infúzión vegetáltam, szóval nem kellemes a kezelése, ha mégis kialakul! Vigyázz magadra, mert ez nem játék!
2018. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem semmi ilyen probléma,
2018. dec. 22. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem az, de a sok alkohol (főleg a sör) meg a zsíros kaják együtt könnyen odavezethetnek, hogy kialakul, akiben megvan a hajlam! Én anyumtól örököltem a hajlamot, neki volt ilyen problémája fiatalon, meg én sokat söröztem, ezért alakulhatott ki. Amióta nem iszok, semmi ilyen bajom nincs, szóval, azért mondom, hogy te se vidd túlzásba az ivást!
2018. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy elzáródott epevezeték vizsgálat után... 5 napig volt állandó infúzió, se enni, se inni... utána egy tápl.kiegészítő olyan gyors javulást okozott a gyulladási értékemben, hogy egy hét után mehettem haza!

A fájdalom lehet sima epekőtől is, sajnos esti zsíros étel olyan éjszakákat tud okozni nekem, hogy néha a feleségem infúziót köt be, hogy múljon...

2018. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!