Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok, hogy àllnak a...

Az orvosok, hogy àllnak a hivatalos, ès nem hivatalos törtènetekhez?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen megsèrültem, de egyszerűbb ha azt mondom, hogy otthon törtènt. Csak nem akarom hogy a "hazugsàg" miatt mas diagnózis legyen....
2022. máj. 4. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de milyen előnyt vársz attól, ha nem a munkahelyen történt, hanem otthon?
2022. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Az orvosok elég jól látják, mi történhetett, és tudják, ki mikor beszél mellé a történetröl.

Másrészt ha a munkahelyen ért valami, de otthoni balesetnek mondod, akkor adott esetben nagyon ráfizetsz, mert ha tartósabb gond lesz belöle, üzemi balesetként jár egy csomó kedvezmény, házi balesetként meg mindent te fizetsz.

2022. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Munkahelyi baleset után 90%táppénz jár.
2022. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A diagnózis nem lehet más, akárhol történt. Max a következmény.
2022. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost nem érdekli.

Leírjuk, hogy elm. szt. otthonában elvágta a jobb kéz I-es ujját.

Ha egy hét múlva visszajön, hogy nem otthon történt, akkor leírjuk, hogy utólagos elm. szt...


Ha gyanú van bántalmazásra, közúti balesetre, akkor amíg rtg-re, suturára vár, értesítjük a rendőrséget.

2022. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit #5 ír. Másrészt az orvosok nem teljesen hülyék, tehát tudják, hogy a betegek képesek füllentgetni. Például én fogorvosként elmondom foghúzás után, hogy miket nem szabad, hogy ne gyulladjon be a sebhely, például nem szabad dohányozni. A beteg esküszik, hogy az ő szájába cigaretta aztán soha meg nem fordulna. Sőt, úgy mondja, mint aki ugyan hallott már erről a cigaretta dologról, de látni még nem is látta. Majd az ablakból látom, hogy a rendelőből kisétálva veszi elő és rágyújt...
2022. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-6: ezèrt nem akarok hazudni. De eddig max olyan volt, hogy csaladi problèma, ès otthon szeretnèk maradni.bementem, megmondtam, kiírt. Most viszont utólag papírozni, úgy hogy voltam masodallasba, ma màr dolgozom, úgy elèg cinkes. Sebèszetre bemegyek, mert tartós fàjdalmaim vannak, nem e valami problèma van... de az èvek alatt fejlődött ki, nem 1-2 nap alatt....
2022. máj. 4. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs belőle gond. Lehet jár érte a 100%-os táppénz, de cserében bukta volna a csapatunk a bónuszt, így jobban jártunk, hogy azt mondtam, otthon történt. De nyilván neked kell mérlegelned azokat is, amit a kettes írt.
2022. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha évek alatt történt akkor nem "megsérültél"
2022. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!