Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék hivatalos vizsgálato...

Szeretnék hivatalos vizsgálatot , kinél tehetem meg?

Figyelt kérdés
Műtétre írtak ki de 2.5 hónap után nem vártam tovább , elmentem az orvosom magánrendelésére hogy infóhoz jussak mikór lesz az időpont , az orvosom azt mondta benézte ezt a dolgot mégsem kell - lesz műtét , én nekem az elmúlt 2 hónapom a legyek túl rajta és mikor lesz már - ban telt , erre most ezt kapom , nem indokolta a döntését , én nem kérdeztem bele , annyira döbbent voltam , szeretném tisztázni , nem tudom mire vélni ezt a 180 fokos fordulatot , és nem szólt senki , kihez fordúljak , az orvosom maga is részlegvezető- nem osztály hanem azon belűl részleg , félek kibújnak a válasz alól.

2022. ápr. 27. 14:27
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ott kellett volna megkérdezni, utólag senki sem fogja tudni,bár értem, hogy ledöbbentél és emiatt elmaradt, de ez jó, nem? Azt tudod max csinálni, hogy egy másik orvostól kérsz szakvéleményt, ha attól félsz, hogy ez az egészséged kárára menne. Mondjuk ezt nem értem, hogy műtétre kiírtak, de mégsem volt időpont, nekem ez fura.
2022. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem időpont nem volt , hanem csak nem szóltak , h mikor lesz , ezért bementem a magánba , a kórházban azt mondták várólistán vagyok , de most beszéltem pont telefonon egy másik nagyon jó hírű orvossal , ö azt mondja nagyon jó hogy nem történt meg az op mert nem szükséges , csak azon csodálkozom h 2 személyes konzultáció nem volt elég az operáló orvosnak - pedig ö állítólag a szakmáján belűl ennek a "kis" beavatkozásnak a leg leg leg , - je

Egyébként pm impl van szó.

2022. ápr. 27. 15:14
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Így akkor világos. Mondjuk ez így tényleg érdekes, de azért sikerült megoldódnia akkor.
2022. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi ez a rövidítés, de nem te szeretnél pacemakert?
2022. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen , mondjuk kb 4-5 perc után már tekefonált hogy pm -et rendeljen , nem látta sok leletem , de később volt rá elég ideje(8hét) , egyébként nagyon szimpatikus emberként is , csak bár szólt volna nem a pénz vagy ilyesmi , de akkor nem izgulok a műtét miatt.
2022. ápr. 27. 15:24
 6/12 A kérdező kommentje:
De én vagyok az a szerencsétlen
2022. ápr. 27. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha sok orvos szerint nem kell, miért szeretted volna mégis?
2022. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mert szoktak lenni 50- alatti értékeim , ill 1× volt 1-2 mp- re 37/min amikor nagyon előreszegtem a nyakam kocsiban olvasva - akkor kicsit megtompúltam és amikor láttam az elmúlt pár perc pulzus értékeit megijedtem és egyből 132,

Meg főleg februárban volt hogy állva 85- ről 1-2 mp re lement 50 - re , de azt csak az óra mérte.

2022. ápr. 27. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Néha alulmér, főleg, amikor lazán van rajtad.


Az 50 alattira nekem azt mondta a kardiológus, hogy jó, sőt, 50-es pulzusnál a legjobb a szív vérellátása.


Egyébként a pajzsmirigyed rendben?

2022. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy ok , mindig egyformán van rajtam , inkább szorosabb , de pulseoxy is mutatta pl h állva 61, vagy egy nagy nyújtózkodás után 52, beszéltek valamit a vagus ideg túlműködésről.
2022. ápr. 27. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!