Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Covid elleni oltás tényleg...

A Covid elleni oltás tényleg tud halált okozni?

Figyelt kérdés

Egy 20-30 éves férfi ember bele tud halni?


Az influenza oltásban volt ismerősöm aki rosszul lett, de nem halt bele. A Covidba tudományos szemmel, történhet ilyen?


2022. máj. 15. 07:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Ez a szélsőséges egymásnak feszülés az oltás miatt, ezt nem teljesen értem... mintha mindkét félnek (oltásellenes/kritikus és oltáspárti) az élete múlna azon, hogy neki legyen igaza, egy olyan dologban, amiben ráadásul nem lehet igazságot tenni!


Hogy semmi bajod nem lesz, azt senki sem meri vállalni, nem hogy egy oltásnál, még gyógyszerkészítménynél sem, azért van lista a lehetséges mellékhatásokról!

Hozzávetőlegesen 50-60 ismerős/rokon alapján, akinek tudomásom szerint "lett baja", az nővérem, apám testvére, egy ismerősöm és én. Kb. ez az arány! 4 ember az 50-60 emberből! Ezért mennek ezen vérremenő viták, az elsöprő többségnek nincs tőle semmi baja, aki pedig tart tőle, hogy valami baja lesz tőle, az erre a pár ember szavára alapoz, mintha csak azt hallaná meg, a másik meg kételkedik annak a pár embernek a szavában, akinek valami baja lett tőle! Ebből pedig lesz egy ilyen legalja, gusztustalan, kocsmai veszekedés.

Apám testvérén olyan bőrproblémát (kiütések) okozott, ami tartós, 1 év elteltével sem múlt el. Nővéremnek csak a nyaka fáj azóta, nekem és egy ismerősömnek teljesen megegyező tüneteink vannak. 1 éve fáj a nyakam, ettől a fejem is, néha van légszomj, és néha szédülök. Emésztési zavaraim vannak, állandó gyomorideg, amit pedig az okoz, hogy az e-coli bizonyos időközönként egyszerűen kiürül belőlem, pedig nem szedek antibiotikumot, nincs hasmenésem, ilyesmi. Normaflore-on kell élni és akkor nincs probléma! Tönkreb...ta a vérnyomást, erős vérnyomásingadozást okozott, amit plusz 1 gyógyszer szedésével tudtam stabilizálni és normál értéken tartani, de hát kell egy fél év, mire hozzászoksz egy vérnyomáscsökkentőhöz, fél évig olyan voltam, mint a zombi. Mindkettőnk esetében minden vizsgálat negatív, voltunk mindketten laborban, minden normál értékű, neurológián, én voltam koponya CT-n is az állandó fejfájás miatt, ill. voltam gerinc és nyaki röntgenen is, röntgen némi kopást kimutatott, de hát az van mindenkinek, tényleg mindenkinek 30 év felett.

Nem tudok ülni, állandóan mozgásban kell lennem ahhoz, hogy a fájdalom ne erősödjön, ha leülök egy pár órára, akkor erősödik a fájdalom.

Hogy honnan tudom, hogy az oltástól van? Onnan, hogy beadták és rá 15-20 percre jelentkezett roham szerűen, szerintem véletlennek kicsit erős! Azt hitték allergiás roham, nem az volt, mert az már elmúlt volna. Ugyanígy ismerősnél is, nővéremnél azonban később jelentkezett, apám testvérénél pedig másnap.

Szóval én nem értem mit kell fröcsögni, hogy ki az, nevet, címet, szig.számot vagy nem hiszem. Nem gondolnám, hogy itt eddig bárki is megakart volna győzni bárkit is bármiről! Ahogy azt se gondolnám, hogy aki nem hiszi el ezt a másiknak, annak valamiféle átlagon felüli ragaszkodása (imádata) van az oltás iránt!

2022. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Amióta beoltattam magam, terhes vagyok. Vajon az oltástól? Ilyen véletlenek nincsenek. Vagy talán a h.lyeségeimet akarom belemagyarázni véletlen eseményekbe? Oh wait
2022. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
4-ES te nem vagy komplett
2022. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Ennyit tudsz a kommentjére reagálni? :D még egy h.lyének is leesik, hogy ezzel pont hogy bevallottad, hogy neki van igaza
2022. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
lehet igaza van ,igazából nekem nem számít de hogy nem normális az biztos
2022. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Aki a neten hazudozik, az esetleg a nem normális. Aki ezt számon kéri, az biztos nem
2022. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
Kibújt a szög a zsákból :) mikor a kapanyél kilóg a szájból
2022. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

Nem okoz problámát az oltás, több száz millió ember kapta már meg, és nincs adatunk arról hogy akár halált, vagy maradandró károsodást okozott volna bárkiben is.

És remélem nem gondolja senki, hogy ha tömegével hullanának az emberek tőle, akkor az ne derült volna már ki.

Oltasd be magad ha szeretnéd, ha nem szeretnéd ne tedd, de ne hurrogjunk már egymásra mintha ez valami olyan ügy lenne ami mentén egymásnak kellene esnünk.

2022. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem, de majomhimlőt igen.
2022. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%

Az kemény hogy azt írtam hogy oltasd be magad ha akarod, ha nem akkor nem, de ne veszekedjünk, és ezért lepoztoztok. 😂

Ez kemény elvakult oltásellenes fanatizmus, sajnálattal veszem tudomásul, imádkozok értetek!

2022. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!