Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz, ha nem sikerül...

Mi lesz, ha nem sikerül rendesen kitisztítani a beleimet vastagbéltükrözés előtt?

Figyelt kérdés
Ma lesz életemben először ilyen tükrözésem. Nagyon félek tőle hogy nem sikerül rendesen kitisztítanom a beleimet. Tegnap már nem ettem semmit, és elkezdtem inni azt a hashajtó, amit felírtak. Megittam már belőle 6 zacskóval, nagyjából 3,5-4 litert már. Több mint tízszer voltam már WC-n, de még mindig nem csak sima víz jön belőlem. Mi lesz ha nem sikerül kitisztítanom a beleimet a vizsgálatig?

2022. jún. 7. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Csinálj beöntést
2022. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha azt csinálod amit mondtak akkor miért ne sikerülne?

Azoknak nem sikerül akik titokban mégis esznek valamit, mert nem bírják a koplalást. Ha te betartod amit mondtak akkor félelemre semmi okod.

2022. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Vastagbéltükrözés előtt kapsz beöntést.
2022. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Alapvetoen nem adnak beontest.

Ha nem tisztulsz ki akkor nem csinaljak meg.


Mar napokkal ezelott csak csak pepeset es folyekonyat ehettel meg rost menteset. Ha ezt nem tartottad be akkor cumi.

2022. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És olyan létezik, hogy a hashajtó nem ürül ki időben teljesen? Mert mostanra szerencsére sikeresen kiürült minden a szervezetemből, mert már csak ilyen vízszerű jön magában. De folyamatosan érzem, hogy morog a hasam és olyan, mintha az a sok hashajtós víz még nem teljesen ürült volna ki. Pedig betartottam az előírt időtávot, nem ittam már többet 4 órával a tükrözés előtt.
2022. jún. 7. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
No para, jó lesz az.
2022. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz jó
2022. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!