Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesti nőgyógyász tudatos...

Budapesti nőgyógyász tudatos gyermektelennek?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket, és szeretnék egy olyan nőgyógyászt aki nem basztat ezzel így harminc felé, megérti hogy sterilizáltatom magam és szépen elvégzi minden évben a rákszűrést. Lehetőleg Újbudán szeretnék egy ilyen orvost. Pozitív/negatív tapasztalatok is jöhetnek.

2022. jún. 9. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, miért "basztatna" bárki is. Elmész, fizetsz egy szolgáltatásért és ennyi.
2022. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem fognak sterilizálni ha még nincs 3 gyereked.
2022. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Eddig akárhol voltam nőgyógyásznál, senki sem “basztatott” gyerek témával. Állami rendelésre is elmehetsz, ahova helyileg tartozol. Megmondod, hogy rákszűrésre jöttél, 5 perc alatt lezavarják a vizsgálatot, és mehetsz is a dolgodra. Magán rendelésen, ha először jársz ott, legfeljebb megkérdezik, hogy szültél- e már. Senkit sem érdekel, hogy akarsz -e gyereket vagy sem. Elvégzik a szükséges vizsgálatot, és kész.
2022. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem fognak sterilizálni, csak szólok.
2022. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A sok okosnak: Szlovákiában fognak sterilizálni három hét múlva. Nyilván tudom, hogy itthon nem lehet.
2022. jún. 14. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá! Remélhetőleg ez boldoggá tesz, és nem bánod meg.
2022. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Na végre, lehetsz a csajom akkor
2022. jún. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!