Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3 oras hasi mutet utan hidegra...

3 oras hasi mutet utan hidegrazas/ razkodott az agy/ s a bal labambol elment az ero. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A remeges 30 percet tartott, nem csinaltak velem semmit. A szobatarsam szerint kek volt a fejem es kezem. A labamra ra tudok allni, de nem tudom emelni/ lepcso/ keredztbe tenni. Az orvos azt mondta, hogy ilyen van majd elmulik. Jott egy gyogytornasz, de a gyakorlatokat nem tudom megcsinalni. Ketsegbe vagyok esve. Tapasztalt ilyet valaki? SOS!

#műtét #Izomgyengeseg
2022. jún. 9. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg valamelyik gyógyszer mellékhatása lehet, és jó eséllyel elmúlik. Sajnos mi nem tudunk segíteni, de biztos van valamilyen neurológiai mellékhatása vagy az altatószernek, vagy ha valami mást kaptál, annak, de szerintem legesélyesebb az altatással kapcsolatos mellékhatás. Gondolom, az orvos már látott hasonlót, de igazán megnyugtathatott volna tisztességesen is. Arra ügyelj majd, hogy legyen a kartonodban feljegyezve, hogy valamire ilyen reakciót adtál.
2022. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
3 órás hasi műtét után mit akarsz? Szépen feküdjél, aludjál. Totálisan fel lett túrva a tested és erős altatóval az agyad. Majd helyrejössz, várd ki az idejét. Már holnap nagyságrendekkel jobban leszel.
2022. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Most volt a műtét?

Normális, hogy gyenge vagy. Enni se ehettél. Inni se lehetett.

Altatást se viseli mindenki jól.

Nem kell kétségbe esni. Egyre jobb lesz, minden nap egy kicsivel.

2022. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem császár után ez 4 órán át (!!) tartott!!

A nővérke engedte azt is,hogy a férjem ott legyen velem az őrzőben órákig,amit senkinek se engednek meg! Olyan rosszul voltam. Kék volt a szám az oxigénhiánytól..


Kb 4 óra múlva jött be a nővérke,és mondta azt,hogy már nem vagyok kék! Akkor mehetett haza a férjem.


Nekem ez a spinális érzéstelenítéstől volt,rosszul reagáltam rá.

2022. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Olyan mintha a bal lsbam parkinzonos lenne, ket kezzel tudom emelni. Holnapra remelem javul. Majd beszamolok. Amugy itthon nem irnak rola,elovastam nehany angol tajrkoztatast. A remegest kihules okozza. Alulrol kell melegiteni a beteget ugye meztelen a mutet alatt s az elokeszutoben is ahol 18 fok van. Azonnal tiszta oxygent kell adni vagy meleg levegot fujni. Amugy nem jatek, szivmegallast vernyomaskiugrast okozhat. A razkodastol frlszaksdhatnak a varratok. Megint tanultam valamit. A labat meg keresem . Hosszu mutet, geronci etzedtelenites, hosszu vajudas, bizonyos altatoszerek valthatjak ki.
2022. jún. 9. 21:32
 6/9 A kérdező kommentje:
A labam meg mindig rossz. Itthon semmit nem talaltam. A noverek azt hiszik szimulalok. Nehany elkeoesztoen kellemetlen. Ra tudok allni, tudok lepni, lassan, de nincs benne ero. Ez nagy gond agyrol le agyra fel hasi mutettel. Tapadztalat, tanacs? Volt ilyen valakinek?
2022. jún. 11. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig csak két nap telt el! Az mit akar jelenteni, hogy "Itthon semmit nem találtam" ?
2022. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A netten keresgeltem. Amerikai es ausztral oldalakon talaltam. Idegnyomas, tehat a mutoasztalon valahogy rosszul fekudtem. Megnyomodott egy idegpalya vagy tobb. Van ahol azt irtak, hogy 3 honap is eltelhet mire regeneralodik.
2022. jún. 11. 14:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Akit erdekel! Voltam neurogian. Valiszinu muteti serules. Kaptam gyogxszert es jarhatok gyogytornara. A doktorno szerint gyakran elofordul.
2022. júl. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!