Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kimerültség okozhat hidegrázást?

Kimerültség okozhat hidegrázást?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben elég feszített volt a tempó az életemben, a magánéletem teljes hiánya miatt levezetni a feszkót nem volt módom, de mire hazaértem, minden este olyan fáradt voltam, hogy már amiatt normálisan aludni sem bírtam, csak 4-5 órákat. Tegnap este elkapott a hidegrázás, egész éjszaka vacogtam, közben szakadt rólam a víz. Ma több hullámban rám tört újra, de most izzadás nélkül. Semmi más tünetem nincs, hőemelkedés/láz szintén elmaradt (eddig).


Foghatom a kimerültségre a hidegrázást és egy alapos kialvás segítene, vagy inkább kezdődik valami betegség és ennek az előjele? Tapasztaltatok már fáradtság miatti vacogást?



2022. máj. 19. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló izzadás nélkül

Ilyen belső remegésnek nevezem mint mikor tényleg fázik az ember.

Nekem generalizált szorongás van emiatt van ez is

2022. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!