Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnám rávenni magam,...

Hogyan tudnám rávenni magam, hogy rendesen bevegyem a vérnyomáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
19f

2022. júl. 8. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Állíts be jelzést a telefonon
2022. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy telefon nem fog tudni rávenni:(
2022. júl. 8. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy agyvérzést is kaphatsz ha nagyon felmegy a vérnyomásod és persze sok egyéb más következménye is lehet.
2022. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kezeletlen magas vérnyomás miatt az artériák károsodnak, okozhat szívelégtelenséget, stroke-ot, vesekárosodást, látásvesztést is. Ha ez nem elég ahhoz, hogy beszedd a gyógyszert, akkor nem tudok mit mondani.
2022. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj aggályaidról az orvosoddal, olvass utána a kezeletlen hypertonia következményeinek.
2022. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig nem foglalkoztam a magas vérnyomásommal. 40 éves koromra az üzemorvos 208/113at mért, ez életveszélyesen magas. Akkor kezdtem el vele foglalkozni, mert azt mondta 2 lábon járó "bomba" vagyok, aki bármikor meghalhat így nem enged addig dolgozni, amíg nem kezdek el gyógyszert szedni és nem látja az eredményt, igaza is volt. Strokot, szívinfarktust, agyvérzést lehet kapni, ha kezeletlen és szervi károsodás. A szervi károsodást feltételezte is ilyen érték mellet és el is küldött a háziorvos vérvételre, abból ki is derült a kerotinom magas, vese károsodásom tuti van.


Szóval, ha az esetemből tanulni akarsz, akkor szedd azt a ro.hadt gyógyszert, mert a szerveid is tönkre mehetnek. Mennem kell majd nefrológiára és jó volna majd a szívemet is megnézetni, mert lehet az is károsodott. A lábam dagad az valószínű a vese miatt van, szóval nem játék! Vizesedek csúnyán :/

2022. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!