Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok nem foglalkozik az...

Az orvosok nem foglalkozik az alacsony pulzusommal , (gyakran 50-alatt) addig amíg nem vagyok rosszul - szédelgés- ájulas , miért ?

Figyelt kérdés
Nem értem miért feltétele ez , miért kell hogy rosszúl legyek , miért kell ezt megvárni , amikor az orvosi témáju leirásokban már 60 alatti is gyakran kórosnak van feltüntetve , pláne az 50 alatti , nekem ébredés után gyakran 46-49 és néha elalvás elött is ugyanennyi , alvás közbe min 39- 40 , de volt már hogy lement 37 -re egy fura testtartásban. Úgy tűnik ez az egész senkit se érdekel , se kardiológus(ok) se háziorvos , se senkit amíg össze nem esem , de ez eddig és vagy hasonló nem történt. De nem szeretném hogy bekövetkezzen. Nézzünk egy egy egyszerű példát nem kezelünk egy 39 fokos lázat amíg rosszúl nem lesz az érintett ? Vagy egy 190-es vérnyomást ?

2022. júl. 16. 17:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akik folyton méricskélik: az életetek méregetés ELŐTTI szakaszában nyilván nem volt semmi problémátok. Nem kell ezzel napi szinten többször foglalkozni. Ha valóban betegség van, akkor meg el kell menni az orvoshoz. De ez sehová se vezet, hogy magatokat krenkölitek hogy alvás közben hajnalban jujjjj.... milyen alacsony volt a pulzusszám.


Hipochondriához vezet.

2022. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11-es


12 éves korom óta nem tudok 20 percnél tovább egyhelyben állni, tinikorom óta vannak masszív rosszulléteim melegben, akár már 27 fokban is, gyengeség. Akkoriban nem mértem sem a pulzusomat, se a vérnyomásomat.


Ennyit erről.

2022. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12: De soha nem voltál orvosnál ezzel a problémával...????
2022. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Régen semmivel se mentem orvoshoz. Mostanában mindenhol megemlítem és mindenhol ráírják a leletre majd letojják.
2022. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mit írnak rá a leletre...???
2022. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hogy álldogálásra elájul, melegben rosszul van, alacsony vérnyomásos és rosszul van.
2022. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy nem küldi el kivizsgálásra...


Hacsak nem évek óta ostromolja a hipochonder tüneteivel a ho-t.

2022. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Magán kardiológus is ezt tette, M-el kezdődő belgyógyász is. 1 éve vizsgáltatom ki a 20 éves gondjaimat, van nyelőcsőfekélyem is olykor fekete széklettel. Az alacsony vérnyomás és pulzus is régen fennálló panasz.

Lefotózzam a leleteket, úgy elhiszed?

2022. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Meseszerű...

Soha nem fordultál betegjogi képviselőhöz?

Már ha tényleg nem adtak rá gyógyszert, és nem küldtek tovább szakorvosi vizsgálatokra...

2022. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor jutok el oda, de lefotózom, hogy rá van írva a leletre ez...
2022. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!