Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munka mellett járjak gyógytorn...

Munka mellett járjak gyógytornára és fizikoterápiára vagy menjek táppénzre?

Figyelt kérdés
Fizikai munkát végzek, porckopás van mindkét vállamban. Sajnos ha táppénzre megyek az legalább két hét, de nem tudom hogy így lenne e értelme kezelésre járni. Plusz a fizikós kezelő azt mondta menni kéne minden nap,de én 4 műszakban dolgozom szóval ezt nem igazán tudom megoldani. A beutaló orvos viszont azt mondta tudnak hozzám igazodni.

2022. júl. 18. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat még nem hallottam, hogy fizikó mindennap. Heti 3 alkalom szokott lenni, voltam jó párszor. Kopásos bajodra nagy csodát ne várj tőle. Egyébként fizikó miatt nem szoktak táppénzre menni az emberek, de te érzed amit érzel, ha a pihenés most jobb lenne...
2022. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is menni kellett anno minden nap, amikor tornára jàrtam szintén. Nekem azt mondta a doki, hogy menjek tp-re, mert ha utána beülök dolgozni, akkor olyan, mintha semmit nem csináltak\m volna...hát nem hallgattam rá, nekem semmit nem segítettek ezek.
2022. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fizioterápiás asszisztens vagyok.

Hidd el nem véletlenül mondták ezt. Úgy a hatásosabb ha minden nap mész. Legalábbis a fiziko. A torna nem feltétlenül, az az allapotodtol függ.

Ha számodra megoldható akkor javaslom menj tappenzre. Egyrészt könnyebben el tudsz menni a kezelesekre, másrészt szélmalom harc ha elmesz kezelesre, utána meg egyből dolgozni. Sőt az igazi az lenne ha a kezelesek lejarta után még tudnál pihenni egy hetet.

2022. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!