Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sugarkezeles? Igen vagy nem?

Sugarkezeles? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Megelozesre irtak ki, mutet utan. Nem volt lehetosegem senkivel megbeszelni. Az operalo orvos azt mondta, hogy ez a szokasos eljaras es nem nagy ugy! Ezekkel a szavakkal! Nekem eleg nagy ugy! Felek az utohatasoktol. 5 emberrol gondoskodom, muszaj ellatnom oket. Tapasztalatokat tanacsokat szivesen veszek.
2022. júl. 19. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan.... felülírnád az orvos szakmai protokollt névtelen gyakorizók tanácsa alapján?? :((((
2022. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem felulirni akarom. Csak szemelyes tapasztalatokat szeretnek! Amit eddig az egeszsegugytol mint indoklas, magyarazat kaptam az egyenlo a nullaval. A korhazban is csodalkoztam, hogy szinte semmilyen kerdesemre nem kaptam valaszt. Mindig rohantak.
2022. júl. 19. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha mondjuk Juci néninek nem írtak fel ilyet, akkor te is elutasítod...??


Ahány daganatos betegség, annyiféle kiterjedés, lefolyás, körülmények.... Minden eset egyedi.

2022. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Igen, en is igy gondolom. Ezert keveslem azt a valaszt: hogy ez a protokol. Remtorteneteket lehet hallani a kezelesekrol, nem tudom hogy mi a valosag. Ezert szeretnek szemelyes tapasztalatokat!
2022. júl. 19. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hiába írod ki minden héten a kérdést, nem fogsz jobb válaszokat kapni. Azt kell mérlegelnie az orvosnak elsősorban, hogy az eredmény mennyire pozitív a sugárártalomhoz képest, a haszonnak jóval nagyobbnak kell lennie. Múltkor is és most is, ahogy írod, nem látom azt, hogy az orvos fogalmazása szerint és a te véleményed szerint a haszon nagyobb lenne, mint a sugárzás utóhatása vagy a sugár által okozott mellékhatásoknál. Valószínűleg a kommunikáció hiánya ez feléd, de neked ezt jogod van tudni és az alapján mérlegelni. Jelenleg ha meg is kapnád, akkor a benned lévő félelem és a bizalom hiánya miatt nem ajánlanám, ha orvos lennék.
2022. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

4: mert a sikeres történeteket senki nem osztja meg, hanem örül a családjával együtt.

Ha meg van pár rémtörténet, azt 20 helyre kiposztolják.... És ettől az a benyomásod, hogy jujjjjj... ez káros... meg rémes....

2022. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Haaaat ebben lehet valami. Tenyleg nem olvasni pozitivumokrol. Nem gondoltam igy at. Koszonom.
2022. júl. 19. 12:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Ypszilon 1980 jol latod! Csak..... mar a mutetnek is ugy ugrasztottak neki, hogy ha nem akkor majd oktoberben , mert rengeteg a beteg, s addig meghalhatok. Szerinted ez milyen kommunikacio. Tavol keleten eltem sokaig, rengeteg mindenre maskeppen tekintek mint aki csak nyugati kulturan nevelkedett. / ne ertse felre senki.....nem vagyok okosabb vagy jobb, csak a felfogasom mas/ 1 het alatt kellett dontenem. Ugy, hogy senkivel nem tudtam megbeszelni. Mondjuk a dontes az enyem mindenkeppen. Amugy mar foglalasom volt, hogy megyek alternativ kezelesre / nem akarok vitat inditani, de lattam hihetetlen dolgokat, persze kudarcokat is/ amikor telefonaltak, s dontenem kellett. Tele vagyok ketseggel, szoval ezert vadaszok szemelyes tapasztalatokra, s minden hozzaszolasert halas vagyok.
2022. júl. 19. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikációjuk pocsék, aláírom. De fogadd el, amit javasolnak, mert szakmailag okésak szoktak lenni. Főleg, ha 5 emberről gondoskodsz.


(Azt remélem elmondták, hogy ez az esetleg ottmaradt rákos sejtek elpusztítására van. Hog ne lehessen áttét, és 5-10-30 év múlva is gondoskodhass a szeretteidről.)

2022. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A túlélési ráta az a jelenlegi orvosi jezelések elvégzése esetén van meghatározva, tehát azzal neki sem lesz több esélye, mint másnak, aki ilyen kezeléseket kapott. Előző kérdéseiből tudom, hogy neki az a gondja, hogy éppen ezért nem személyreszabott a kezelés, hanem van egy protokoll, amibe be lenne skatulyázva, aztán lesz ahogy lesz és az meg természetes, hogy minden részletet tudni akar, mielőtt dönt,csakhogy ezekre nem kap választ. Így azért ebbe belevágni eléggé kétséges. Ilyenkor el kell mondani, hogy lesznek mellékhatások, sokszor lesz hányingere, lesz, hogy nem tud dolgozni, fáradtabb lesz, lehetnek bőrdaganatok, stb., ma már alap dolog, hogy ezeket elmondják, plusz azt, hogy miért van erre szükség.
2022. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!