Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laparoszkopias mutetnel...

Laparoszkopias mutetnel haspuffadas?

Figyelt kérdés
Elkepzelheto, hogy a gaz amit a has.felfujasara hasznaltak meg nem tavozott 4 het utan? Meg mindig nagy a hasam, s feszit is? Akinek volt ilyen mutetje, mennyi ido mulva nyerte vissza az eredeti formajat? Nagyon zavaro!

#Haspuffadas
2022. júl. 23. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az mástól lesz. Mikor a csövet kiveszik másnap, a maradék gáz is távozik. Beszélj a háziorvosoddal.
2022. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos az en haziorvosomra nem kehet stamitani. Szakmailag is nulla. Nem varom ki a 6 hetes kontrollt. Hetfon bemegyek a korhazba. Amugy csak kivancsicsagbol senkinek nem volt ilyen gondja?
2022. júl. 23. 11:14
 3/17 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg még olvasod, kíváncsi vagyok, mit mondtak neked, illetve rendeződött-e azóta. Ugyanebben a helyzetben vagyok!
2022. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szia! Mikor volt a muteted? 8 het volt! Megvaltozott az emesztesem is. Lehet, hogy valamit megsertettek. Konnyen puffadok. Soha ilyen nem volt elotte!
2022. okt. 16. 17:57
 5/17 A kérdező kommentje:
Valahogy az izmok se a regiek. Mar vegzek gyakorlatokat, de nem nyertem vissza az eredeti formamat. Errol se beszelt senki. 4 helyen doftek at a retegeket! Bor, zsirszovet, hashartya, izom. Nem tudom memnyi ido kell? Belso sebekre 3 honapot mondtak. 4-en tulvagyok . Meg mindig erzem.
2022. okt. 16. 22:04
 6/17 anonim válasza:
Jaj, nem nyugtattál meg! Ráadásul ma vettem észre, hogy az egyik heg alatt egy kemény csomó van, ami érintésre fáj. Nagyon aggódom.
2022. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ne aggodj! Mikor volt a mutet es milyen? Ne hidd el ..... amiket mondanak. Belso sebek 3 honap gyogyulas. Kulso: 3-4 het. Varratot 7-10 nap utan szednek. Osszeforrt , de meg nem gyogyult! Mutasd meg az orvosnak! Legy eroszakos! Haziorvosok nem sebeszek altalaban. Nem emelhetsz nehezet! Ez nagyon fontos! Keruld a hirtelen mozdulatokat! Igyal sokat! Ha megirod milyen mutet tobbet tudok segiteni!
2022. okt. 17. 08:57
 8/17 anonim válasza:
Laparoszkópos ciszta, illetve belső vérzés. Ahol a cső jött ki, azalatt a heg alatt van a csomó, illetve behúzódva a bőr. Olyan érzés, mintha oda lenne varrva valamihez és az fájna, bármilyen furcsán is hangzik. Te mennyit feküdtél?
2022. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A korhazban 2 napot, nem voltak kedvesek. Elmenekultem. Sokat pihentem, de igyekeztem mozogni, mert reszkrtek az osszenovesektol. Ahol a drain volt, ott van bennt is varrat ugy tudom. Azt erezheted. Ma is ereztem, olyan furcsa huzo erzes. Ezt a sebeszed megmondja. Az enyemet nem erem el honapok ota. Szsbadsagon van, elnegy 2 orakor , bemutato muteten van....... sorolhatnam. Mikor volt a mutet?
2022. okt. 17. 19:17
 10/17 anonim válasza:

3 hete. De komolyan semmi nem változik! Ugyanakkora a hasam, állati fáradékony vagyok. Nem is tudom, hogy fogok dolgozni jövőhéten.

És ahol a drain volt, nem húzódik be a bőr?

2022. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!