Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Taj számom érvénytelen, de...

Taj számom érvénytelen, de mégsem??

Figyelt kérdés

Az európai betegbiztosítási kártyát akartam megigényelni a soproni kormanyablakban , de azt mondták nem lehet mert érvénytelen a taj számom ,gondoltam biztos amiatt mert a tv-t nem fizettem 2-3 hónapig amig nem dolgoztam . Bementem a navhoz azt mondták gond nelkul kifizethetem , mire kiderult hogy a nav rendszerében nincs tartozásom, így nem tudok mit kifizetni.

Az ügyfélkapun le ellenőriztem a tajszámom, ott azt írják érvényes!

Akkor most mi a helyzet? Ha részletesebben utána járnék milyen hivatalhoz forduhatok? Okmányiroda? Kormányablak? Járási hivatal? Egeszsegpenztar ? Oket el sem lehet érni


2022. júl. 25. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A NAV-tól kellett volna kérned igazolást. Írásost!
2022. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Talán a NEAK-nál érdeklődnék. És kérnék igazolást, hogy minden rendezve van. (Bár ezt a NAV is kiadhatta volna)

Jártam én is így, hogy szerintem 30 nap lyuk volt a fizetnivalóban, akartam is rendezni, de a NEAK-nál visszadobták azzal, hogy nincs hiányom. (Szerintem van/volt). De azóta se szóltak. A lényeg: nincsenek rendesen összekapcsolva, sok a csúszás/eltérés náluk.

2022. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!