Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincsen semmi komolyabb...

Nincsen semmi komolyabb bajom, ugye?

Figyelt kérdés
Történt egy kis baleset velem. Ma ahogy szálltunk le a gepunkrol Budapesten kicsit megbotlottam és úgy estem hogy a repülőgép szarnyaba vágtam be a fejemet. Nem látta senki mert mi szálltunk le utoljára. Eléggé vérzett a fejem a párom be akart vinni a kórházba de mondtam neki hogy nincsen semmi bajom, nem volt szédületesem se semmi. Volt már agyrazkodasom, így az tudom hogy milyen. Már itthon vagyunk, és jól vagyok. Kicsit fáj még meg vérzik kicsit de ezen kívül nincsen semmi bajom. Meg a fejem se faj. Ugye már nem is lesz semmi bajom?

#baleset #Felszakadt fej
2022. júl. 30. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem, de ezt távdiagnosztikával innen senki nem tudja neked garantálni
2022. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gep az, ahol ilyen elofordulhat...?
2022. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer elütöttek bringázás közben (oldalról fellökkött egy furgon), az aszfalton koppant a fejem. Akkor nem volt semmi bajom, szédültem egy kicsit 1-2 percig, mégcsak nem is vérzett. Megbeszéltünk minden, és mindenki ment tovább a dolgára. Másnap délelőtt viszont az agyrázkódás összes tünetét produkáltam, úgyhogy meló után bementem a traumatológiára. Haza sem engedtek.

Úgyhogy figyelgesd magad, és ha csak egy-két tünet is jelentkezik, menjetek el a balesetire.

2022. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ha szarfejnek tűnök, de a sztori több sebből vérzik, mint feltehetőleg a fejed.


Az onboarding elol es/vagy hatul szokott lenni, de leher van olyan gep ahol kozepen is van ajto.. De ott te tuti nem vered be a fejed.


Tovabba a stewardessek elkoszonnek, es meg ha nem is varjak meg h leerj, par lepcsofok utan mar meglepne ha te meg tudnad fejelni a szarnyat..


Ha nem kamukerdes akkor termeszetesen elnezest es jobbulast.

2022. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a #4nek. Kamu.


Nezzetek már meg hogy hány metercmagasan van a szárny.... abba halandó ember tuti nem veri be a fejét...

2022. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj nem írtam le normálisan, ez az aero parkban volt, nem a reptéren, egy kis gépen ahova felmentunk majd utána jöttünk le, bocsiiii!!
2022. júl. 30. 19:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma volt a repülőtér éjszakája, és oda mentünk, bocsi valamiért automatikusan azt gondoltam hogy mindenki tudja ezt 😂
2022. júl. 30. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Flexi sztori alakul..


A fő kérdesben még leszallás és gépünk..... azt most múzeum lett belőle...🤣

2022. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo lehet tényleg kicsit kattos lettem tőle 😅 teljesen elfelejtettem kiirni hogy az aero parkban volt, van ilyen alacsony gép itt
2022. júl. 30. 20:05
 10/10 A kérdező kommentje:
A leszállast úgy írtam hogy sokan voltunk rajta és úgy szálltunk le, a gépünk meg ez a gép volt arra gondoltam😅
2022. júl. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!