Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan néz ki egy fényképes...

Hogyan néz ki egy fényképes önéletrajz egy olyan személynek, akinek se érettségije, se komolyabb munkatapasztalata nincsen?

Figyelt kérdés

Eddigi munkahelyemre nem igazán kellett semmi hasonló, végül ott kellett hagynom azt a helyet. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni, mert jelenleg nincs hol dolgozzak... Ahova meg felvennének, oda meg kéne egy önéletrajz.


Angolul perfektül beszélek, papírom sajnos nincs a tudásomról :D


Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. :)


2017. márc. 28. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz hogy nincs olyan munkahely ahova nem kell CV meg motivációs levél.


hívj fel cégeket és próbálj kiharcolni egy interjút, én ezt tenném.


Amikor pályázok és kérnek motivációs levelet, én nem is küldök, van aki behív interjúra van aki nem, az egész motivációs levélnek amúgy sincs értelme, most internetről összeollózni valamit azt meg úgyis tudja a cég.


Biztos vannak cégek hogy nem kell CV, én ismerek olyat aki elment egy céghez és lett állása.


Hívj fel pár céget, és érdeklődj.

2017. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom azt, amit mondasz, viszont egy önéletrajz mindenképp kéne, mert mégis jobb ha van. Ha találnék így munkát, azt is kapásból bele tudnám írni mint eddigi tapasztalat/munkahelynek.
2017. márc. 28. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg szerkesztni mondjuk egy 1 oldalas CV-t, nem kell 2 vagy 3 oldal, hogy valami azért legyen, ennyi.


iskolák, ha valamit nem is fejeztél be, írd bele, milyen munkahelyek voltak.


Ha kell CV nekik hát legyen, Ne fél oldal legyen, hanem olyan 3/4-1 oldal.


Ennyi, szerintem.

2017. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!