Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Babráltak már ki veled az...

Babráltak már ki veled az orvosok? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy betegségem, amit műteni kellett volna, és amitől sokat szenvedtem. De a háziorvosom diétát és gyógyszert javasolt, mert szerinte a műtéttől egyáltalán nem ettem volna jobban, pedig minden orvos, aki megvizsgált, műtétet javasolt.


Mivel nem javult az állapotom, sőt, több fájdalmat okozott, évek után adott egy elérhetőséget sebészhez konzultációra, de pár héttel rá akut lett a helyzet. Végül kórházban megműtötték, de nagyon kemény volt.

2022. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Csak azt teszik azzal, hogy nem megfelelően látnak el. Ezzel vagyunk így egy páran.
2022. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivették a mandulámat teljesen feleslegesen. Az ilyen rutin műtét könnyű plusz pénz az orvosnak. Akkoriban még hálapénzt is "kellett" fizetni.

Utána tüdőgyulladást kaptam a tüdőmbe került vértől, és majdnem meghaltam. Azóta is heg van a tüdőmben, meg sokkal jobban fáj a torkom minden megfázás vagy vírusos nátha idején, mint előtte. A manduláknak fontos szerepe lenne az immunrendszer működésében. Semmi olyan vészes mandula gyulladásom nem volt, ami indokolta volna a műtétet. Csak gyakran fájt a torkom, de utána is gyakran fájt.

2022. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen (velem és rokonaimmal is). Olyan hosszú a lista, hogy bele se kezdek.

Persze, vannak nagyon rendes orvosok, akiknek nagyon hálás vagyok.

A problémák mindig nem megfelelő hozzáállásból fakadtak (nem kellően pontos diagnosztika, nem megfelelő tájékoztatás, nem megfelelő ellátás). Ugyan nem vagyok orvos, de eléggé hasonló területen dolgozom ahhoz, hogy legyen némi rálátásom (ami persze, sokszor nem kifejezetten jó pont náluk)

2022. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Évekig kórházban voltam a fővárosban családtól távol,úgy 5 éves koromig megszakításokkal. Össze-vissza vizsgáltak, halom röntgen, CT, EKG, elég kemény gyerekkorom volt emiatt, főleg az állandó kórházban fekvés miatt. Egy halom gyógszert beszedettek velem, amiktől csak rosszul voltam, naponta vérvétel, hogy hogyan reagálok bizonyos gyógyszerekre. Nagyon sok minden volt.

6 évesen végül egy komoly műtétet hajtottak végre rajtam, ahol kiderült, hogy végig félrediagnosztizáltak, semmi bajom nem volt, nem az okozta a tüneteimet, amire gondoltak. Teljesen felesleges volt a kezelés, kórház, műtét, minden.

Ennek 25 éve, semmi bajom, totál félre lettem picinek diagnosztizálva.

2022. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

10 évig nem diagnosztizálz búzaérzékenység (nem kicsit ment rá az egészségem, és mindenki azt hitte, csupán hisztiből nem eszem meg a kenyereket, és hogy beképzelem a fájdalmat).


Ez egy, de a háromhónapra kapott hasi UH is szép :D

2022. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!