Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Signal Error. Par napja ezt...

Signal Error. Par napja ezt az üzenetet irta ki az uj szamitogepem. Nemnagyon ertek a szamitogepekhez ezert nem is nagyon babraltam vele. Ha HDMI-vel probalom a gepet hozza csatlakoztatni a monitorhoz akkor, nem lesz ilyen hiba üzenet?

Figyelt kérdés
külföldi billentyüzetem van.
2017. jún. 29. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért eddig mivel próbáltad meg csatlakoztatni?


Meg akkor már leírhatnád az alaplap, a videókártya és a monitor típusát.

2017. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal a régi kék csavarozható kábellel XD nem nagyon tudom a nevét, talán az a sata? Alaplapom gigabyte h110, asszem van a végén egy m betü is. Monitor : gtx 1050 ti gondolom már a gyárban feltelepítették, mert cd olvasó nincs a gépben. monitor az kb. mindegy szerintem, mert 2 (igaz, régi) monitoron próbáltam
2017. jún. 30. 12:23
 3/6 A kérdező kommentje:
link a kék csatlakozóról: [link] ez pont fekete, de ugyanaz a fajta
2017. jún. 30. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:

"Azzal a régi kék csavarozható kábellel XD nem nagyon tudom a nevét, talán az a sata?"

Nem, a satával a winchestert kell bekötni.

Az VGA (D-sub) lesz.


De a gép bekapcsol rendesen, csak a képet nem jeleníti meg? Vagy már a gép sem bootol rendesen?


Ellenőrizd, hogy a kábel jól csatlakozik-e. Kérj kölcsön másik kábelt is, hátha csak az rossz.

Ha lehet hdmi-t csatlakoztatni a videókártyához és a monitorhoz is, akkor természetesen azt használd.

2017. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hominida ***** válasza:
Hát a kép pont egy DVI–HDMI átalakítót ábrázol. Ebből nem fogjuk tudni, hogy a gépeden milyen aljzat is van. Mindenesetre most babrálnod kell egy kicsit fele, kihúzni, utána visszadugni. Pontosan figyeld meg, mi történik eközben a monitorral.
2017. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hdmi-vel meg nem probaltam. A gep tökeletesen bekapcsol (lampak egnek ventillatorok forognak, tap is dolgozik.) Szereztem monitort Amin van hdmi bemenet, azzal fogom hasznalni. A valaszokat köszönöm, de ha valaki tud meg valamit, annak a kommentjet örömmel fogadom.
2017. jún. 30. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!