Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » (“Kezdődő “)Tüdőgyulladást...

(“Kezdődő “)Tüdőgyulladást azonnal kimutatja a röntgen ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Voltál orvosnál?
2022. szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen voltam ügyeleten hirtelen erős szuro fájdalmat érzek a tüdőmnél reggel még nagyon erős volt most még mindig érzem főleg mikor levegőt veszek hirtelen erősen bele szúr. Csináltak röntgent és EKG minden rendben volt. Nem tudom mitől lehet talán megfazott a hátam fogalmam sincs de ilyent meg sosem éreztem😣 Vérvizsgálatban picit megvan emelkedve a fehérvérsejt 3 hónappal ezelőtt volt vese medence gyulladasom lehet hogy még azóta nem állt vissza nem tudom😫
2022. szept. 10. 02:19
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem mutatja ki minden esetben, főleg a kezdődőt nem. Sok ilyen eset van nálunk. Legtöbb esetben röntgen jele csak 3 nap után van, leginkább, ha láz is van. Kérdés, hogy most ha a röntgen negatív, de a fizikális vizsgálat felveti a gyanút, akkor miért ne lehetne a tüdőgyulladás elleni kezelést elkezdeni.
2022. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!