Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek volt hasonló problém...

Valakinek volt hasonló problémája? és ha igen mit tett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! akinek volt hasonló problémája mint nekem az mit tett?


volna egy problémám ami szívritmuszavar, 13 évesen neki álltam cigizni, és energia italozni, ez miatt szégyellem is magam, de ekkor még az ember nem tudott belegondolni milyen következménye is lehet most 16 éves vagyok és 13 éves koromba kezdődött az egész, egyik nap megitattam egy energia italt (bombát) és elkezdett gyorsan dobogni a szívem, és ilyen 1-2 óra múlva el is állt és utána 1 hét múlva megint elkezdtem fogyasztani a bombát és akkor már kezdődött a szívritmuszavar, éreztem hogy szúr a mellkasom és a szívem ez kb 1 hónapig tartott és ez el is múlt de viszont a szívritmunszavar az mai napig is van , fel hívtuk a házi orvosunkat hogy mi a teendő annyit mondott hogy ne fogyasszak koffein tartalmú italokat azóta nem is fogyasztottam, de még mindig van ez a helyzet valaki tudná hogy ilyenkor mit tegyek? forduljak orvoshoz?



2022. szept. 26. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keresd fel az orvost és az energiaitalokat hagyd
2022. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

rendben, Gyógyszert írna fel? köszönön

a válaszod!

2022. szept. 26. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beutalót kardiológiára, kapni fogsz egy 24 vagy 48 vagy 72 órás holter EKG-t, utána lesz szív UH, majd ezalapján eldöntik, hogy mit tegyenek veled.
2022. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen!
2022. szept. 26. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Én így vagyok, mint te. De már 39 éves vagyok. (Nő)

Minden iskolaorvosi vizsgálaton ott kellett maradnom a gyors pulzusom és a szívritmuszavarom miatt. Guggolás,egyebek. Gyógyszert,kardiológiai beutalót sosem kaptam.


2020-ban elkaptam a covidot. Attól nem 100 volt a pulzusom,mint addig,hanem 145.


Azóta (2 éve) szedek Bisoprololt a szívemre.


Koffein tartalmú italt sosem ittam,nem bírja a szívem. Drogot nem fogyasztottam soha. Alkoholt max szilveszterkor,alkalmakkor pezsgő. Amúgy azt sem. Szóval vigyázok magamra.

2022. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A te korodban valóban annyi az egész, hogy várni kell, míg a szervezet hormonháztartása beáll, megnyugszik. Lehet, hogy csak pajzsmirigy hormonok játszadoznak.
2022. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként ez halálos? :/
2022. szept. 26. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok. Még élek :). Annyit mondott a kardiológus,hogy ha elájulok tőle,akkor Debrecenben kisütik. Nekem egy plusz ingerületadó van a sinus csomó mellé.

Gondolom,megérted,hogy ehhez nem fűlik a fogam...

2022. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!