Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vádli gondok, valakinek...

Vádli gondok, valakinek van/volt hasonló problémája, mi oldotta meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok F, és hát az a helyzet hogy pl tesi órai futás/foci után de akár egy hosszabb tempós gyaloglás után is eléggé bedurran a vádlim és már szabályosan fájdalmat érzek minden egyes lépésnél.Szóval akinek volt ilyen annak kíváncsi vagyok a tapasztalataira, pl hogy elég e vmi speciális kötés vagy ilyesmik rá vagy doktorhoz kéne menni stb.
2010. nov. 25. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktál mozogni?
2010. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sokat.Biciklivel összesen 1km/nap kb meg tesi órák.

Súlyfeleslegem nincs, majdhogynem szálkás vagyok.

Konditeremben edzek, lábra is de ezt kb fél éve a probléma meg már lassan kb 2 éve fent áll szóval ez nem lehetett a kiváltó oka.

2010. nov. 25. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem kalcium hiány szokott vádli panaszokat okozni(görcs pl).Mindenesetre ha már 2 éve fent áll a probléma ki kellene vizsgáltatnod.
2010. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 akos127 válasza:

Magna B6 -ot és kálciumot probáld ki előszőr és igyál sok vizet, de olvasd végig erről szólo közzé tett kérdésem itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

2014. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!