Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánban félig teljesítette a...

Magánban félig teljesítette a feladatot, most fizethetek be máshová??? 🥵😃

Figyelt kérdés

Bőrdoki, növedéklevétel (piros/sima). Államiban régen mindkettőt leszedték. Bejelentkezek, elkezdődik az akció, mutatom hol vannak amiket le kell szedni erre megszólal, hogy ő a pirosat nem szed le csak simát. Hozzáteszem

mind nagyon apró. Lefőttem, meg forrt a fejem, nem bohóckodásból fizettem be erre. Ilyenkor kérhetek kártérítést? Most ezt elengedtem, de nég egyszer nem szívesen futnék bele.

Most duplán fizetek végül, mert mehetek máshová. Tkomkivan

26N



2022. szept. 28. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Véranyajegyeket rádiofrekvenciásan tüntetik el.


Lehet, hogy ott, ahol jártál, nincs ilyen készülék, keress olyan helyet, ahol leszedik, és van hozzá eszközük.


Viszont, ha sok van, nem ártana egy májfunkciós vizsgálat, nekem így derült ki, hogy nincs túlságosan rendben a májam.


A kártérítés részét nem tudom.

2022. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3db van, csak rossz helyen

Nekem régen lézerrel szedték, ugyanúgy, mint a simákat.

De kifejezetten mondtam neki telefonba, hogy van piros is.

Ergo, nem teljesítette a feladatát.

2022. szept. 28. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudok ehhez hozzáfűzni semmit, csak azt, hogy keress olyat helyet, ahol megcsinálják rádiófrekvenciásan is.


Ha a jogi része érdekel, akkor írd ki a politika - törvények/jogok témakörbe

2022. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát anno szedettem le dolgokat én is magánban, mikor végzett, akkor leírta mit csinált, azt kellett a recepciósnak odaadni és az után fizettem csak.
2022. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!