Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár nappal ezelőtt, egy...

Pár nappal ezelőtt, egy ismerősömnek dühömben azt mondtam öngyilkos leszek. Ami nem igaz, mert nem volt ilyen szándékom. Ugye most már nem jöhet mentő, stb? Nem gondoltam komolyan

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A mentőt akkor kell rád hívni, amikor ilyenekkel fenyegetőzől.
2022. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem három nappal később fogják ráhívni a mentőt az öngyilkosjelöltre. Ne fenyegetőzz öngyilkossággal, nagyon hülye ötlet! Mindenkit elmarsz magad mellől, és senki szövetségesed nem marad.
2022. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem negatív értelemben mondom


Volt két juhász,aki őrizte a juhokat,az egyik mindig azzal szivatta a másikat,hogy rögtön szaladjon,mert a farkas megtámadta őt,és a juhokat. A másik szaladt is,ő erre nagy nevetésbe kezdett,hogy milyen könnyen átverte a társát.

Kétszer sikerült megszivatni,harmadik esetkor tényleg rájuk támadt a farkas,de a társa nem rohant a segítségükre,mert hát többet nem jár túl az eszén,és nem tréfálja meg. Így hát oda veszett a társa és a juhok is


Tudom hogy komolyan mondtad ezt az ismerősödnek,de többet ilyet ne tegyél soha

2022. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem képzeled, hogy kimegy a mentő minden alkalommal, amikor valaki ilyet mond? :D Megáll az eszem. Más dolguk se lenne.
2022. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Hidd el kijön, azóta se mondom senkinek...

2022. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!