Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Három napja azt mondtam egy...

Három napja azt mondtam egy ismerősömnek, hogy öngyilkos leszek mert bepánikoltam. De nem tennék ilyet. Meg se próbáltam. Ezért még ugye nem vihetnek pszichiátriára?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért még nem, de többet ne említsd ha nem akarsz bajt magadnak!
2022. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

De miért kell ezt elmondani bárkinek? Egyszer magyarázza már el nekem ezt valaki....


Ahány ismerősöm öngyilkos lett,egy se mondta el senkinek. Csak szépen elsétáltak egy reggel,és megtették.


Magánügy.

2022. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

#3 baratokkal csak meg lehet osztani meg csaladdal. Tudod akinek ilyen problemaja van, annal az ongyilkossag csak egy tunete valami hatterbeli problemanak. Altalaban az emberek vagy soha, vagy keson/mikor komolyra fordultak a problemak akkor jutnak el szakemberhez, es ehhez kell egyfajta rahatas a baratoktol es/vagy a csaladtol. Meg nem minden ongyilkossag koruli kesztetes vezet el ongyilkossagig.

Ha te ugy gondolod h az ilyen csak csendben setaljon el, sogoljon meg kb., akkor nagyon tudlak sajnalni.

Nyilvan egy szimpla ismerossel ilyet nem osztunk meg, semmi koze hozza.

2022. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!