Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi volt a legbántóbb/ legbunkó...

Mi volt a legbántóbb/ legbunkóbb dolog, amit magyar kórházban mondtak nektek?

Figyelt kérdés
Bármelyik állami eü. intézményben, akár orvos, vagy nõvér.

2022. okt. 10. 01:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyet elküldeném melegebb éghajlatra.
2022. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Megváltozott a diagnózisom, ezért új gyógyszert kaptam. Mikor kérdeztem mi az amit be kell vennem, mert ismeretlen volt az új gyógyszer, az ápoló tök bunkón azt válaszolta : Nem mindegy az? "

Másik meg amikor a szemem láttára úgy tépték ki a beteg nénikéből a kanült, hogy fröccsent a vér. Úgy hagyták.



Nem mondok semmit, de remélem, a karma dolgozik...

2022. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

#8

A szülés csak nekem tartott ilyen rövid ideig, mert én már az 1perces fájásokkal mentem be. A legtöbb kismama hamarabb jut el a szülőszobába, és ha pl a 3 percesekkel megy be, akkor meg legalább 4-5 óra vagy több. De ismerek olyat, aki 16 órán keresztül vajúdott, és a végén megcsászározták. Olyan is van, hogy a mentőknek még volt idejük bevinni a kismamát, de amíg a papírmunkát intézték, a baba megunta a várakozást és kibújt ott a hordágyon. Szóval mindenki más, nem lehet általánosítani, hogy a szülés meddig tart.


80-as évek közepe táján, amikor már tudtunk a HIV-ről, el kellett mennem egy vérvételre, mert állandóan elaludtam, a leghülyébb pillanatokban. A laborban egy műanyag lavórban (én a lábamat áztattam ilyenben otthon), a lavór alján víz, a rózsaszínű egyszerhasználatos tűk kibontva, és a nő abból kapott ki egy tűt, hogy ő most vért vesz tőlem. És én mondtam, hogy most vagy előttem bont ki egy új tűt és azzal vész vért, mert hepatitisz és HIV és satöbbi, vagy elmegyek. A pitsa közölte hogy nem fog új tűt kibontani egy olyanért, mint én. Eljöttem, mondtam a dokinak hogy ez és ez történt, a doki közölte, hogy hallott rólam, és ha én ilyen okostojás vagyok, akkor nyilván nem is vagyok beteg.

2022. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Valami olyan volt hogy nincs semmi bajom és elzavart neurológiára, az meg dilidokihoz. Aztán kiderült magán orvosnál hogy krónikus. Egy évig azt hittem hogy hülye vagyok és ezért hugyozni meg b@szni is fájt mire ez a doki egy hét alatt teljesen meggyógyított.
2022. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a legrosszabb élményem az volt, amikor apukámnak levágták a lábát. És miután kitolták a műtőből és magához tért, reszketett a fájdalomtól. Semmit se csináltak.


A másik, amikor mentő hozta haza, és úgy vették ki a mentőkocsiból tél közepén, hogy csak egy pelenka volt rajta kint az utcán minuszban.

Az 5 emeleti erkélyen volt kint a húgom, es pont látta amikor megjöttek. Akkor kiabált le húgom, hogy takarják már be! Es rohantak le.


Amikor mentő vitte kórházba, fájdalmai voltak, de órákon keresztül a folyosón feküdt. Ha próbáltunk elkapni valakit, csak tovább mentek.


Azert voltak néha jó tapasztalok is. Bár nehéz visszaemlekezni ilyenre.

2022. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Az biztos, hogy az ilyen bunkoknak vissza szólnék ahogy csak lehet. Elég az embernek a baja, meg a kiszolgaltatottsaga. Nem kell még belé is rúgni egyet vagy megalazni.

Az ilyen ne emberekkel foglalkozzon. Szedjen hangyát.

Persze vannak szituácíók amikor pont akkor nem lehet, de később fel tudod jelenteni és/vagy elkuldeni a k..va anyjába.

Láttam én már olyat, amikor az orvos lekezeloen beszélt (nogyogyasz) a nő meg beolvasott neki. Az ilyen orvos nem százas az biztos. Lenéző, arrogáns és akkor még elvárná, hogy pucéran terpeszben feküdj fel a vizsgálóasztalra? Vicces.

2022. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez nem korházban volt,hanem fogorvosnál,sztk-ban.Bevolt gyulladva az egyik fogam.Fájdogált,ezért kénytelen voltam elmenni.Behívott az orvos.Mondta szerinte gyökkérkezelni kell.Röntgen se volt semmi.Mindegy.Mondom csak legyek túl rajta.Utánna jött a szenvedés.A nagyszerű orvos nem látta,hogy gyulladt a fog és úgy kezdett neki a kezelésnek.Mondom nem hat az érzéstelenítő.Beadott mégegy adaggal.Momdom így is érzem .Kb. másodpercenként kapkodtam el a fejem,mert majdnem kiszakadtam a székből a fájdalomtól.K3rdeztem mitől nemhat a gyogyszer.Szerinte a fog rossz.Másnap folytatuk Éjszaka nagyon rossz volt,mert a koronája hiányzott a fogamnak.Másnap ugyanezz.Mondtam húzzuk ki.Én nem szenvedek.De ő csak megakarja menteni a fogam,én csak beképzelem a fájdalmat.Hülyének nézett.Aztán elkezdte a húzást.Na az pokol volt Mindent is éreztem.Annyira kiabáltam,hogy kint a rendelőbe az unokatestvéreimet a sírógörcs kerülgette.A fogorvos is mondta,hogy ő ezt nem fejezi be.Mondtam,hogy félig kihúzott foggal nem lehettek.Lassan a sírás kerülgetett.A kolléganője egy határozott mozdulattal kiszedte.Azután megjegyezte,hogy lehet kellett volna gyulladás csökkentő,én majdnem elájultam.Hazaérve csak sírtam.Pedig férfi vagyok.Azóta is kerülöm azt a fogorvost...
2022. okt. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%

Engem hazaküldtek a sürgősségiről mikor bementem vagyis vittek mert magasból estem és nem bírtak el a lábaim.

Röntgen és szerintük nincs törés.

Másnap ismerőssel visszakerültem, kiderült hogy mindkét lábam eltört, úgyhogy első körben gipszelő aztán be is fektettek.

Bent is volt pár bunkó. Két friss gipsszel a nővér szerint miért rakom ilyen lassan azokat a gipszeket a párnára (kézzel raktam fel), azert ez nem fájhat ennyire, már gipszben van..

4 napig kellett bent feküdni de megkaptam ugyanettol a novertol hogy minek fektetnek ezzel be, csak foglalom az ágyat.

2023. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászomhoz elmentem, mert durván és rapszodikusan szedtem magamra nagyon nagy mennyiségű súlyt, és elég gyanús volt orvos anyukám szerint is, hogy ez nemcsak evés és mozgáshiány eredménye lehet (nyilván kicsit az is benne volt, de nem olyan szinten, hogy indokolta volna). Orvos erre: az biztos nem nőgyógy. probléma, biztos nem gyógyszer miatt van, le kellene állni a nassolással. Hét hogy ő felír vmi gyógyszert, amiben kevesebb hormon van, de semmi értelme, csak hogy tudjam.


Pár hónapra rá másik, sokkal értelmesebb doktornál kiderült, hogy PCOS-em van. (vagyis volt, mert azóta elmúlt, mivel sikerült leadnom azokat a kilókat)

ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!