Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Több hónapig kórházban,...

Több hónapig kórházban, ápolási osztályon ápolt idős beteg hozzátartozóiként milyen ajándékot illik mostanában adni az ápoló személyzetnek, mik a szokások?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ápolási osztály,az milyen? Régebbi nevén elfekvő ?
2022. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg egy elegánsabb csomagolású csoki, hölgyeknek virág. Ha kicsit ismered , én adtam már ezüst karkötőt az ápoló hölgynek mivel nagyon kedves volt és láttam hogy szereti az ékszereket.

Hogy ha nagyobb csoportnak szeretnél egyben meg elég csak egy nagy doboz bonbon, és megköszönni a munkájukat.

2022. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Óvatosan mert tilos az ilyen paraszolvencia is. Őket is nehéz helyzetbe hozhatod...
2022. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Kis ajándékot lehet,pénzt viszont tilos .
2022. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 8 ezer forintig nem tilos az ajándék.


Kérdező, mint eü dolgozó mondom neked hogy csokibol mindannyiunknak tele a padlás. Ha tudsz sütni javaslom vigyél egy tál házi sütit.

2022. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!