Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet akarok levetetni....

Anyajegyet akarok levetetni. Szerintetek hol csináltassam?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, 1 db kicsi anyajegytől szeretnék megszabadulni, szövettanra is el akarom küldeni.

Eddig 2 magánellátót hívtam fel, az egyik helyen 77 ezer Ft, a másikban pedig 67 Ft lett volna mindez. Ezeket az árakat irreálisnak tartom. Volt, ahol még a varratszedésért is 12 ezer Ft-ot ki akartak számlázni.


Persze ott az SZTK, amin erősen gondolkozom, de az emberek fele rossz véleménnyel van róla és horror sztorikat irogatnak.

Ahol én lakom, ott 3 sebész rendel, de nincs megadva, hogy mikor ki, így lutri, hogy kihez kerülök. Bár azt nem tudom, hogy másik kerületbe is mehetek-e...


Szóval tudtok valami jó helyet, orvost, nem aranyáron, kérlek, osszátok meg. Ha fizetős, legjobb lenne, ha EP-re el tudnám számolni.


Köszönöm!



2022. okt. 15. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát 60-nál olcsóbban szerintem sehol sem kapsz jobb ajánlatot szövettannal. Budai egészségközpontban is kb. ennyi.
2022. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Antemed poliklinika
2022. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol van az anyajegy? Nekem az arcomon volt, így magánhoz mentem, de ha kevésbé látható helyen van, szerintem nem feltétlen kell.
2022. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!