Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en ha telefont akarok...

Cseke DJ kérdése:

Ebay-en ha telefont akarok vásárolni akkor azt leírná nekem valaki részletesen hogy hogyan tudom megrendelni a nélkül hogy bankkártyát kéne csináltassak és hogyan kell fizettni HUF-ban vagy US-ban?

Figyelt kérdés
még soha nem vásároltam ebay-röl előre is köszönöm a segítséget erröl lenne szó www.ebay.com/itm/Unlocked-5-Android-2Core-2Sim-Cellphone-AT-T-T-Mobile-3G-GSM-Smartphone-/291462573006? pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item43dc85ebce
2015. máj. 20. 14:46
 1/2 SándorÚr ***** válasza:
44%
őőő hogy is magyarázzam ki... nem is a bankkártya lényeg, hanem, hogy ahhoz tartozik egy bankszámlaszám is, na ezt álltalában pároztatni szokták a PAyPal számlával... hagyjuk ez most bonyolult, inkább keress a fácsebookon egy havert aki tud segíteni.
2015. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SándorÚr ***** válasza:
65%
kösz, hogy le nulla pontoztatok, ennyit ér egy olyan ember válasza aki rendszeresen ebayezik
2015. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!