Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik háziorvos rendszerében...

Melyik háziorvos rendszerében lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amikor felnőtt háziorvoshoz kerültem, nem a körzet szerinti orvost választottam, hanem egy másikat, viszont nem vagyok benne biztos, hogy a választott rendszerében benne vagyok rendesen. Háromszor voltam nála, de minden alkalommal külön be kellett jelentkezni helyben, de még évekkel ezelőtt, gyakorlatilag a covid előtt. Most aktuális lenne ismét, ráadásul táppénzes papír kiadása miatt. Ha most odamegyek, és mégsem vagyok bent a rendszerében, ki fogja adni a papírt? Vagy valahol az ügyfélkapun meg tudom nézni, kinél vagyok?


Előre is köszi!



2022. okt. 17. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nála van leadva a Taj-kártyád, akkor oda tartozol. NIncs olyan, hogy nem vagy benne a "rendszerében". FŐleg, ha már jártál nála. Önhatalmúlag nem adhatja át másnak a kártysádat.
2022. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem adhatja át, de nem vagyok benne biztos, hogy az adataimat rögzítette, amikor ott jártam.
2022. okt. 17. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:

De hát azt írod, hogy már háromszor voltál nála...

Hogy a fenébe ne lennél benne a rendszerében...???


Nincs olyan, hogy adminisztráció nélkül kezel....

2022. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdeke, hogy rögzítse az adataidat. A háziorvosok a betegeik száma után kapják a finanszírozást.
2022. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lakcim szerinti körzetes háziorvos személyének kiderítése nem nagy dolog ám...


internet... Pl: ha Pécsen laksz rákeresel a háziorvosi endelőkre... amelyika legközelebb van hozzád szinte biztos hogy oda tartozol, odatelefonálsz és megkérdezed mia helyzet...


Vagy felhívod az önkormányzatot ők is elviekben tudnak segíteni


Próbálj már meg önállóan gondolkodni, ügyet intézni, problémát megoldani...

2022. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 11:07


Kimaradt a szövegértés általánosban?



"Amikor felnőtt háziorvoshoz kerültem, nem a körzet szerinti orvost választottam"

2022. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Attól még meg tudja kérdezni telefonon a választott háziorvost, hogy biztosan bent van-e a rendszerében.

Kérdező: ha nem jársz túl gyakran a háziorvosnál, akkor az adataid frissítése miatt előfordulhat, hogy többször kikérdeznek. Ez lehet lakcím változás vagy névváltozás miatt (házasság után), vagy csak ellenőrzik hogy nem volt-e elírás a rendszerben stb.

2022. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!