Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A házi orvosnál mindenképpen...

A házi orvosnál mindenképpen megcsinálják az orrba dugós covid tesztet?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok 2 napja, nem csináltam még tesztet, tegnap és ma is így mentem dolgozni de már nem bírom. Le vagyok gyengülve és 39.1 fokos a lázam. Ha megcsinálom itthon a civid tesztet (nyálmintásat) akkor utána ha elmegyek a házi orvoshoz, ott is megcsinálják az orrba dugós teszttel? Vagy lázasan be sem lehet menni? Igazából csak gyógyszert illetve táppénz papírt szeretnék kérni 2 napra, mert így már nem bírok dolgozni.
2022. okt. 18. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

" ma is így mentem dolgozni "


Gratulálok!

2022. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, mondd el neki az óhajodat. De csinálj egy nyáltesztet.
2022. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj, amíg nem a munkatársaid dugnak fel valamit az orrodba. De az nem a gyorsteszt lesz.

Hogy lehet ennyire kevés eszed, hogy napokig így jársz be dolgozni?

2022. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az egészet. Ha beteg vagy, mindegy, hogy covid vagy nem, otthon kell maradni és orvosod felkeresni. Szinte biztos, hogy nem csinálnak neked tesztet, most már nincs nagy jelentősége, NNK már ezt szezonális fertőzésnek minősítette a WHO jelentései alapján, gyakorlatilag covidból hamarabb kigyógyulsz, mint pl. influenzából.
2022. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!