Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki volt már így? Nem...

Valaki volt már így? Nem hallok a jobb fülemre! Tudnátok ajánlani valami házi praktikát? Már ha kezelhető azzal, és nem orvoshoz kéne mindenképpen mennem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napig fájt a fülem, tegnapelőtt este kimostam fülspray-vel, akkor elmúlt a fájdalom, de tegnap este hajat mostam, és benne maradt a víz. Már úgy érzem, hogy az éjszaka folyamán kifolyt, de így is csak picit hallok a jobb fülemre. Orvoshoz nem tudok menni, mert késő délután rendel, addigra már utazom el itthonról.

2014. aug. 5. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor lemondod az utazást es elmesz orvoshoz. Vagy el utazol es aztan vered a fejed a falba, ha végleg megsuketulsz
2014. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak írnom kellett ide kérdést, és máris jobb :D Hála Istennek hallok rá, csak még érzem, hogy be van dugulva. Úgy tűnik idővel csak jobb lesz. Most megnyugodtam. Csak beparáztam 'egy kicsit' :)
2014. aug. 5. 07:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp reggelizem, és a rágástól csak jobb és jobb. Hát most nagyon boldog vagyok!!!! :)
2014. aug. 5. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!