Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vagyok rosszul mindig?

Miért vagyok rosszul mindig?

Figyelt kérdés

Nem értem,miért vagyok rosszul minden vérvételkor?Ma is voltam ,és elforditottam a fejem, nem néztem,de előtte szóltam a néninek, hogy amúgy rosszul szoktam lenni..tök nyugodtan ültem le, szóval nem a pánik az ok.Akkor kezdem magam rosszul érezni,miután megszúr és veszi a vért.Onnantól fokozatosan gyengülök,és próbáltam ülve jobban lenni,de csak látták, hogy nem oké valami,és lefektették.Ez volt covid oltásnál is.. Nyilván nem vagyok oda a tűért,de önszántambol mentem, nem féltem , mégis mindig ájulás közeli érzésem van,ha oltás vagy vérvétel van,elfehéredek,gyenge vagyok,és egyre szarabb,ha nem fekszem le.

Valaki tapasztalt ilyet?



2022. nov. 8. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is rosszul szoktam lenni. Nagy lelki erő, szöllő cukor és utána folyadék. Akár egy kis almalé vagy víz. Illetve jelezd ahogy szoktad, hogy rosszul szoktál lenni. Én jellemzően utána szédelgek miután kihúzzák a tűt.
2022. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már akkor gyengülök,mikor veszik.😏
2022. nov. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!