Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap a haverom mondta hogy...

Tegnap a haverom mondta hogy Munka alkalmasságira kellet tüdöszürés,és hogy egy haverja ment el helyete tüdöszürésre,(az ő tajszámát és nevét adta meg,mintha ő lenne?

Figyelt kérdés
ez nem veszélyes igy? a srac negativ lett,aki elment,de kitudja hogy aki helyet elment az negativ e,meg ilyet hogy lehet megtenni?

2022. dec. 5. 07:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elég felelőtlen dolog
2022. dec. 5. 07:55
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy nem vették észre hogy nem ugyan az a személy?
2022. dec. 5. 07:56
 3/12 A kérdező kommentje:
nincs fényképes nyilvántartásuk?
2022. dec. 5. 07:56
 4/12 A kérdező kommentje:
még korrban is legalabb 7-8 év van,
2022. dec. 5. 07:59
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem ertem munka miatt hogy csinalhatnak ilyen butasságot
2022. dec. 5. 08:00
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Az.

Nem.

Nincs.

Nem az ő dolguk megtippelni valakinek a korát.

Hát, így.

2022. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

A tüdőszűrésnél a TBC az egyetlen betegség, ami miatt valaki alkalmatlan lehet munkára.

Na, most ha valaki annyira aggódik, hogy inkább más küld maga helyett ezért, az vagy életképtelen, vagy reális az esély TBC-re, ami egyszerre elszomorító és felelőtlenség a részéről, vagy egyszerűen hülye.

2022. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hat volt csöves nökkel elvileg azért nem mer mert benne van a veszély,de akkor is ezzel embereket veszélyeztet nem? ha munka alkalmasagira egy haverja megy el helyete az o adataival? nem biztos hogy tbc s de fel mert nehany fiatal hajlektalan lanyal szexelt eleg olcson,nem ertem ha nekem no kell vagy megyek prostihoz az se kerul vagyonba,vagy jarok valakivel
2022. dec. 5. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, veszélyeztethet másokat. Nyilván a leírás alapján nem pedagógusokról van szó, de tudom, hogy pl. a vízműveknél bizonyos helyre csak negatív lelettel lehet bemenni, nem véletlenül.


A haverod egy kretén, mert az nem izgatja, hogy kiderüljön,ha van valami,de megérdemli, ha valamit összeszed.

2022. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyolcadik valaszbol megtudtunk mindent. Aki ilyenekbe van attol mast nem is varunk. Csak kar hogy ezzel masokat veszelyeztet. A puszta letezest is IQhoz kotnem😃
2022. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!