Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Mr visgálat közben azonnal...

Az Mr visgálat közben azonnal látják ha valami elváltozást észlelnek?

Figyelt kérdés
A párom volt koponya Mr vizsgálaton de nem adtak neki kontrasztanyagot. Vizsgálat után megkérdezte miért, az orvos azt mondta, csak akkor adtak volna, ha látnak valamit,ami miatt indokolt. Ha valami elváltozást észlelnek azt közlik az emberrel a vizsgálat után ? Annyit mondtak, hogy e mailben küldik majd az eredményt. Köszönöm előre is a választ.

2022. dec. 12. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam. Egyebirant a belső hallojaratgyulladas sok mindent kepes okozni.



Nagy baj nincs.

2022. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, nagyon ijesztő volt olvasni ezeket a gócokat.
2022. dec. 17. 11:16
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van masoknak is.

Ez onmagaban nem jelent semmit.


A belso ful gyulladása viszont nehezen kezelheto.

A kis csillok, a szerpentines fulljaratba befele konnyen belemegy minden, de kifele mar necces ...


A lenyeg: nekem ugy tunik komoly baj nincs :)

2022. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A neurológus szerint ezek az apró gócok apró agyi infarktusok. Kapott rá gyógyszert. Ez mennyire általános 40 év felett?
2022. dec. 20. 10:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Hmm.

Érdekes.


Mondott valamit?

Van vele teendo?

2022. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nincsen más teendő, szednie kell a gyógyszert. Ez valamilyen alvadás elleni gyógyszer.A középfül gyulladásra is kapott gyógyszert. Miért érdekes?
2022. dec. 20. 11:52
 17/19 A kérdező kommentje:

MEMORIL a gyógyszer neve.Felnőtteknél a Memoril az agy egyes funkcióinak javítására (tanulás, memória, figyelem stb.) szolgáló gyógyszer, amely alkalmazható továbbá szédülés és ahhoz társuló egyensúlyzavarok kezelésére a vazomotoros, valamint a pszichés eredetű bizonytalanságérzés kivételével; és központi idegrendszeri eredetű kóros izomrángások (kortikális mioklónus) kezelésére önmagában vagy kombinációban.


Felnőtteknél és gyermekeknél javasolt érelzáródás (sarlósejtes vazookkluzív krízis) megelőzésére. Furcsa,hogy ezt felírta.Néhány apró góc miatt . Ráadásul a szédülésen kívül páromnak nincs más tünete.

2022. dec. 20. 12:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Azert mondtam hogy furcsa,mert nem gondoltam,hogy ezt egyaltalan kezelni kell, vagy hogy lehet.

Annyira gyakoriak ezek a kis gócok...


Szerintem megnyugodhattok,nagy baj nincs itt. :)


A belső hallojaratgyulladas meg egy mocsok kis dolog.

Picike gyulladás, es mennyi bajjal jar.


Örülök hogy nincs nagy baj :)

2022. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy. Én is furcsálltam, de lehet megelőzés képpen írta fel az orvos, hogy biztosan ne legyen baj,illetve,hogy ezek a kis gócok esetleg eltűnjenek.
2022. dec. 20. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!