Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dec.1 -je óta szociális...

Dec.1 -je óta szociális segélyen vagyok,úgy tudom ilyenkor nem kell fizetni a tb-t, viszont ma kaptam a NAV-tól a csekket ,hogy fizessen be,most ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs elmaradásod? A szoc. segély előttről?
2022. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a december előtti tartozást kérik, akkor valószínűleg idővel rájönnek, hogy nincs tartozás, csak kell átfutási idő. De lehet, hogy érdemes a határozat másolatát megküldeni nekik, vagy bemutatni valahol (bár nem tudom, hol van most egyáltalán ügyfélfogadás).
2022. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a van a közeledbe ügyfélfogadás akkor menj be és személyesen kérdezz rá hogy nézzék meg a rendszerbe van-e elmaradásod, fizettek-e valamit már, vigyél papírt arról hogy szoc. segély jár neked hónap elejétől. Van némi átfutási idő és amikor kiállították a "számlát" ugye a csekket akkor még a rendszerbe nem látták hogy rendezve van a dolog és ezért küldték el. Lehet már benne van a rendszerbe, csak járj utána. Ha nem tudsz elmenni telefonon érdeklődd meg. Ha van ügyfélkapud ott is megtudod nézni.
2022. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nincs elmaradásom az biztos ,holnap megpróbalok utána nézni mindenképp ,csak hirtelen úgy fel kaptam a vizet mikor megláttam a csekket,gondoltam rá kérdezek előbb itt is.
2022. dec. 15. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, van átfutási idő a rendszeren, valszeg még nem érzékelték.


Ügyfélkapud van? Esetleg érdemes azon is megnézni, mit tartalmaz jelenleg, e vonatkozásban.

2022. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!