Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ha rossz helyre...

Mi lehet ha rossz helyre adnak egy injekciót?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 2napja adtak egy injekciót gerinc fájdalomra. Az elmult, de azóta nem bír lábra állni
2008. dec. 26. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez mit jelent, hogy nem bír lábra állni? lebénult? vagy csak nehézkesen tud felállni?

én hallottam már olyat, hogy valakinek rossz helyre adták be és eltaláltak egy mozgatóideget. ilyenkor zsibbadást, érzéskiesést, nehéz mozgást, rossz esetben bénulást okoz.

2008. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hova adták az injekciót,gerinc mellé?Mondjuk akár hova is adták,ha mozgási problémái vannak,és előtte a gerince is fájt akkor miért az injekcióra gyanakodtok?Csak azt adhatták rossz helyre?Nem kézenfekvőbb lenne arra gondolni,hogy valami komolyabb gond van a gerincével?Attól még lehet,hogy már nem fáj.Sztem menjetek vissza a háziorvoshoz,majd az megnézi.
2008. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[quote]Sztem menjetek vissza a háziorvoshoz,majd az megnézi.[/quote]

Én is csak ezt tudom tanácsolni...

2009. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!