Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bárhova mehetek fogorvoshoz...

Bárhova mehetek fogorvoshoz vagy ha mást akarok választani kell valamilyen papírt átvinni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamégy, ahova tartozol, nem választás kérdése. Illetve de, csak akkor fizetős és őt marhára nem érdekli az előéleted, szóval nem kell papír.
2010. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha úgy vesszük akkor tartozok egyszer a falusi fogorvoshoz, és egyszer a városihoz (SZTK/Egészségház), mert ugye az SZTK egy nagyobb területet foglal magába.
2010. okt. 1. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvos ahova tartozol, de gyakorlatilag ha nem tb finanszirozott ellátást kérsz akkor ugyanugy és ugyanannyit fizetsz mintha magánba mennél akihez semmilyen területi ellátási kötelezettség nem köt. Szóval nem is értem ezt a megkülönböztetést! A körzetinél vannak rólad infók, ha változik az orvos időközben akkora ezek az infók (a törzslapod) automatikusan átkerül a új dokihoz neked nem kell semmilyen papirt sem vinned! Magánorvost meg akkor váltasz amikor akarsz, ezt senki sehol nem tartja számon én egyik évben ehhez a másik évben meg ahhoz megyek, addig járok mig egy minden szempontból megfelelőt nem találok. A körzetisemnél meg még nem is voltam, de a réginél se ugyhogy most elvileg nekem nincs is sehol törzslapom igy azt mondják hiába mennék körzetishez semmivel se lenne olcsóbb mint egy magán. A fehér tömést mindkettő ugyanannyiét csinálja, hiába az egyik tb-finanszos a másik önköltséges. Tb keretében csak amalgámot kapsz az meg a kutyának nem kell, mert nagyon káros.
2010. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!