Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16.2 hetes vagyok. Folyton...

16.2 hetes vagyok. Folyton olyan érzésem van, hogy valamilyen vizsgálat még hiányzik. Voltam vér-vizelet vételen, ekg-n,12. heti ultrahangon, A. F. P. -n és a fogorvoshoz jövőhéten megyek. Hiányzik még valami? Mi a következő vizsg?

Figyelt kérdés
másik kérdésem: ha magán klinikán csináltattam az A.F.P.-t akkor azt ki irja be nekem a kiskönyvembe?a saját orvosom?azt mondták, hogy ott csak egy papirt fognak adni az eredményről.
2008. okt. 10. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem meg van mindened, bár ez területenként változik. A következő a 18 hetes genetikai UH lesz ami majd az AFP eredmény megkapása után kell menni. Nekem annak az eredményét a védőnő írta be a könyvbe, illetve az UH leleten volt rajta.

Remélem segítettem, és boldog babavárást.


31 hetes kismama

2008. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
13. heti opcionalisan valaszthato integralt teszt ami kimaradt a felsorolásból
2008. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

12. héten lehetett volna kombinált vagy integrált tesztet csináltatni, de megvan minden.

A 18-20. héten mész UH-ra.

A következő labor pedig a 24-28. héten van. Itt elvégzik ugyanazokat a vizsgálatokat, mint az első labornál, RH összeférhetőség, és terheléses cukort is végeznek.


Ha magánklinikán voltál, akkor elviekben azok az adatok nem kerülnek be a kiskönyvedbe, hacsak nem pl. a Génközpontról van szó, vagy más elismertebb centrumról.

2008. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!