Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A ceglédi kórházban az „eltűnt...

A ceglédi kórházban az „eltűnt” beteget csak másnap találták meg – a Toldy kórházban tényleg ennyire nem törődnek a betegekkel?

Figyelt kérdés

/Legyen ismét egy valódi kérdés is, mert az ezt megelőző ötről ordít, hogy kamu./


Szóval kitöri a beteg az ablakot, kiugrik, de a holttestét csak másnap találják meg...


(Ez olyan, mint amikor néhány éve többször előfordult, hogy különböző kórházak vécéiben napokig hevertek felfedezetlenül (!) holttestek...)


2022. dec. 27. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha este történt pl 8-10 után, simán előfordulhat, hogy reggelig be sem néz senki. Függ a betegek állapotától is, hogy szükséges e folyton bemászkálni. Én nem látok ebben kivetnivalót. Előfordulhat, hogy egy éjszakás van egész éjszaka és elég egy problémás beteg, aki után szaladgálhat egész éjjel. Nem akarom őket védeni, mert egyébként rosszul vagyok az egészségügyi dolgozók jelentős részétől, olyan a hozzáállásuk a munkához. De ebben az esetben semmi rendkívülit nem látok.
2022. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom, hogy óránként körbe kéne járni minden ágyat. Rég voltam kórházban, fogalmam sincs mi egy éjszakás nővér feladata, ha már kb mindenhol alszanak a betegek. Szerencsétlenség volt ez inkább, nem annyira mulasztás.
2022. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó csöndben törhette ki azért az üveget...
2022. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberhiány van az egészségügyben. Lehet, hogy az éjszakás épp a budin volt, épp mikor nagy zajjal öblítette le a budit, akkor történt a dolog. Akkor elképzelhető, hogy nem hallott semmit.
2022. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp csörgött a telefon, épp 6 szobával arrébb volt, van ahol van tv pl társalgó rész, attól nem hallotta, ezer teljesen hétköznapi magyarázat lehet rá.
2022. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, plusz még ha köhögnek is a betegek, akkor pláne nem hallani semmit. Ezenkívül telefonált épp, a másik fülét meg befogta, hogy jobban hallja azt, aki a vonal végén van.
2022. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ok van hogy miért nem hallhatták

A nézelődés.. Ja..

Kórházban vagyok egy jó hónapja

Megjártam néhány osztályt


(ezeket mások mondták nekem)

Mikor életveszélyben voltam, elkezdték a megfelelő kezelést, akkor 0-24 volt mellettem valaki.


Amikor magamhoz tértem már csak óránként jöttek nézelődni. Ekg ellenőrzés, légzés illetve oxigénmaszk megigazítás.


És amikor már szinte teljesen felépültem, csak vizitkor néznek rám. Meg amikor kaja van, gyógyszer, ilyenek.

2022. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6.

És mindeközben még a WC-t is éppen lehúzta.

2022. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. most miért ne?
2022. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert azért nem hallotta nyilván, mert valami zaj volt körülötte. még ha távolabb is volt attól a kórteremtől, attól még hallhatta volna, ha csend van körülötte.
2022. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!