Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyugodtan menjek oda vagy...

Nyugodtan menjek oda vagy telefonáljak, ha 3 és fél hónapja kaptam időpontot szakrendelésre?

Figyelt kérdés

Ti ilyenkor odamentek az időpontra, vagy telefonáltok előtte a biztonság kedvéért ilyen idő távlatában, hogy továbbra is rendben az időpont?

Ma volt egy nem fogadott hívásom is nem kijelzett számról. Gondolkoztam, hogy esetleg onnan hívtak, de valószínűleg kijelezték volna a telefonszámot.



2023. jan. 2. 22:59
A kérdező szavazást indított:
odamegyek
telefonálok
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvan az előjegyzésed hónapokig, nem lesz semmi baja, nem felejtődik el vagy ilyesmi.
2023. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott vagy a rendszerben, felesleges telefonálgatni
2023. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, meg lesz az időpont. Én volt olyan szakrendelés, ahová 5 hónapra kaptam időpontot. Odamentem és fenn volt a nevem a listán. Nálunk ha módosul az időpont, akkor e-mail-t küldenek (online foglalás esetén) vagy postai levelet küldenek. Azokat a telefonszámokat nem mentik el, amikről hívják őket időponttal kapcsolatban.
2023. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sosem szoktam telefonálni, és mindig rendben volt az időpont, kivétel egyszer.. Volt, hogy kértem időpontot egy szakrendelésre, és adtak is augusztus x napra. Felírtam a dátumot papírra, miközben még a hívásban voltam, és nyilván a hívás végén meg is ismételtem, hogy akkor augusztus x. Sőt, mitöbb, amikor időpontot kértem, egy családtagom is a szobában volt, hallotta a dátumot. Aztán utána visszahívtam őket később, mert elfelejtettem megkérdezni, hogy az öt orvos közül kihez kaptam időpontom. :D Erre ugye mondtam én, hogy ugye augusztus x napra kaptam időpontot, és szeretném megkérdezni, hogy melyik orvoshoz. Válaszoltak a kérdésemre és ennyi. Na a lényeg az, hogy az adott napon elmentem az orvoshoz, de nem voltam rajta a listán. Háromnegyed óra várakozás után kiderült, hogy az időpont nem augusztus x-re volt, hanem szeptemberre, de ugyanarra a napon, csak pont egy hónappal később. Mérges voltam, mert holtbiztos voltam, hogy augusztust mondtak a telefonban, még le is írtam a hívás közben az időpontot, aztán mikor később visszahívtam őket, hogy megkérdezzem, melyik orvoshoz, akkor is mondtam, hogy mikorra van időpontom, és nem javítottak ki. Szóval nekem ez az egy pórul járós sztorim van, pedig itt is kb. 2 hónapot vártam az időpontra, de végül ugye 3 lett belőle. :D Amúgy egy ismerősöm is járt már így, de nála az derült ki, hogy egyáltalán nem is írták őt fel a listára, semmilyen dátumra se, egyáltalán nem kapott időpontot, és ő is elment a rendelésre, aztán kiderült, hogy a semmiért.


De amúgy tényleg nálam ez volt az egyetlen, amikor az időpont nem volt rendben. Nagyon bosszantó, pláne, hogy én váltig állítom, hogy augusztusra volt az időpontom, de hát mindegy. :D

2023. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősnél volt az, hogy hónapokig várta az időpontját, amikor elment, akkor közölték, hogy ja bocsi, de ma nincs rendelés, mert a doki szabadságon van,de semmi gond mert adnak 2 hónap múlvára egy másikat. Nekem szerencsém volt ugyanezen a helyen, mert nekem egyszer postai levelet küldtek, hogy elmarad a rendelés, kérjek másik időpontot. Szóval fene tudja mikor kinek lesz baja egy ilyenből, így ilyen hosszú várakozásnál én felhívnám őket.
2023. jan. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fel kell venni a beszélgetést mindig.
2023. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!