Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sztk-ban csinálnak gyomortükrö...

Sztk-ban csinálnak gyomortükrözést bódításban?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon félek a hányástól és a fulladástól, attól félek, hogy pánikolni fogok és akkor nem tudják megcsinálni a vizsgálatot, mert fulladni fogok 😞

2023. jan. 4. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnak. Csak magánban.
2023. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy van, én ilyenen nem voltam még, de egy biztos, hogy a TB-s ellátások nem arról híresek, hogy ilyenekkel foglalkozzanak, max. leírják, hogy a beteg állapota miatt nem tudták elvégezni a vizsgálatot, vagy hogy nem voltál együttműködő. De amúgy vizsgálat előtt közöld ezt velük.
2023. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, majd elmondom ezeket hátha figyelembe veszik. Ismerem magamat és ha nagyon stresszelek valamin akkor alapból rosszul vagyok, minden bajom van, ezért az orvosok dolgát is megkönnyítené ha bódításban csinálnák.
2023. jan. 4. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod akkor sem fogsz kapni bódítást. Elmagyarázta nekem egyszer egy orvos, hogy nincs se idő, se ágy arra, hogy utána ott még rendeződj. Hányni nem fogsz, mert nem lesz mit, a pánikra pedig majd nyugtatót ajánlanak. nekem az erős garatreflex miatt nagyon nehéz volt, utána inkább kifizettem a bódítást, de enélkül soha.
2023. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak magánba - kb 90-110.000 ft
2023. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos arra, hogy magánba csináljam nincs most pénzem 😞 Az a baj, hogy ez nálam nagyon erős félelem már a gondolatra is ideges leszek.

Bezzeg külföldön lehet kérni bódítással vagy akár altatással is 🙃

2023. jan. 4. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Az külföld, mi pedig itt vagyunk és sajnos ez van.
2023. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
22%
Szerintem ilyet magánban sem csinálnak. A hányás garantált, ha ehhez még öntudatlan állapotban is lennél, az kész fulladás. Egyébként nem olyan nagy cucc a gyomortükrözés, eddig mindenki túlélte.
2023. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy hányna már ha üres gyomorra kell menni? És nézz körül mielőtt butaásgokat írsz, minden magánrendelőben bódítanak vagy akár altatnak is.
2023. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy emlékszem egyszer gyerekkoromban is úgy hánytam, hogy üres volt a gyomrom, valami betegség miatt. Nem akarok rosszul lenni vizsgálat közben vagy utána, hogy mindenki látja 😥
2023. jan. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!