Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözés bódításban?

Gyomortükrözés bódításban?

Figyelt kérdés

Akin végeztek már ilyen beavatkozást,írna tapasztalatokat?Illetve tudna orvost vagy klinikát ajánlani Budapest,Szentendre vagy Vác környékén?

Iszonyatosan rettegek a beavatkozástól.A lehető legkevesebbet akarom felfogni az egészből.



2017. márc. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Bódításban nyilván sokkal tűrhetőbb, mint anélkül.

Ami fontos, hogy valaki menjen veled mindenképpen. Utána nem fogsz pontosan mindenre emlékezni, amit az orvos mond. És persze egyedül közlekedni sem fogsz tudni.

2017. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyomortukrozest ki lehet birni, igazabol nem faj, csak kellemetlen, amikor lekuldik a torkodon a szondat. Amint lent van, csak arra kell koncentralni, hogy az orrodon lelegezz, a gyomrodban akarmit kavarnak, nem fogod erezni.
2017. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az Endomedixnél voltam. Pontosan elkezdték. Rövid kikérdezés után elaltattak, álmodtam valami érdekeset, és a pihenőben ébredtem. Kis ideig feküdtem, ettem, közben elkészült a lelet. Aztán hazamentem a kísérőmmel, kicsit álmos voltam, semmi több.

Sokba került, de megérte. Egyszer csinálták az SZTK-ban, de inkább szülök még egy gyereket.

2017. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-szor voltam siman, egyaltalan nem nagy dolog fajni nem faj kellemetlenek is csak kicsit kellemetlen, barhova mehetsz mert az orvos latja a gyomrodat igy nem kell tul nagy tudas ahhoz hogy diagnozist alitson fel es felesleges a boditas
2017. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem magánnál voltam és ott is bódításban csinálják, ha azt választod. Egyáltalán nem durvák, kedvesek ott is, nemcsak magánklinikán.
2017. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem a fájdalom aggaszt,tudom hogy nem fáj,csak maga a tudat hogy lenyomnak egy csövet a torkomon,öklendezés böfögés...na ettöl kiakadok.Altatásos verzióra nincs keretem.

Kedves utolsó!Megkérdezgetem hogy hol vizsgáltak?

2017. márc. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!