Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » CT eredmény egyből?

CT eredmény egyből?

Figyelt kérdés

A bölcsességfogam miatt kell CT-re mennem, a röntgen nem volt elég a szájsebésznek. Azt mondta hétfői vagy pénteki napra kérjek időpontot, mert ő akkor dolgozik, és akkor CT után egyből menjek fel az eredménnyel, hogy megbeszéljük a továbbiakat.(mikor műti majd ki, ha kitudja stb.)

Most viszont azt olvastam a neten, hogy több nap az eredmény. Most akkor ezt nem értem. Vagy így fognál, arckoponya ct-nél lehetséges az aznapi eredmény?


2023. jan. 5. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez igy van.Azonnali eredmény csak a súlyos betegeknél van.Sztrók,vagy baleset.Nálunk még friss labor eredményt is kérnek.

A Ct re jelentkezésnél ennek is kérdezz utána ,mert vissza fogorvoshoz labor beutalót kérni.Én magam is így jártam.

2023. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

A felvetel azonnal kesz es ha az orvos ert hizza akkor egybol latja is mi a gond es tudni fogja hogyan oldja meg. A leletezes a tobb nap, ha nincs orvos aki edtelmezze es leirja neked a leleted. Alapesetben a lelet elkeszitesehez egy rontgenszakorvos kell aki a kepen latottakat leirja betukkel is. De nem o ad diagnozist es nem o kezel teged.

A fogaszati CT-k azert nem annsira bonyik, tehat megkapod a kezdebe a kiirt ct-t es bemesz hozza hisz ezt kerte. szoval ne aggodj tedd amit kert

2023. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 es téged sem küldtek Ct re ,hogy azonnal hozd az eredményt is .

Azonnal be sem jutsz,időpontot adnak ilyenkor is .

2023. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor újra. Tehát voltam a dokinál és mondta kérjek beutalót, 2-3 hétre rá fogok kapni időpontot, és ez így is történt, 3 hét múlva megyek ct-re. Direkt megkérdeztem tole, hogy akkor hogyan tovabb, es mondta h sorbanállás es beutalo nélkül ct után menjek fel hozzá egyből az eredmennyel. Ugyhogy a kettesnek igaza lehet, koszonom. Azert ha mégse adnának egybol eredményt, akkor majd mondom nekik is, hogy a dokim ezt mondta pedig ..
2023. jan. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!